CooperVision

CooperVision 1

MyDay Daily Disposable – läätsed mis jaksavad koos sinuga

CooperVision MyDay läätsedel on kõik vajalikud omadused, et pakkuda sulle ületamatut kogu päeva kestvat kasutusmugavust ja selget vaadet ümbritsevale. Uued materjalid, revolutsiooniline struktuur, kõik selleks, et sinu silmad oleksid tervemad ja pilk teravam. 1 päevased kontaktläätsed MyDay on nii mugavad ja lihtsad kasutada, et saate sellega hakkama isegi siis kui te ei ole kogenud läätsekandja. Igal hommikul võtate pakist uue värske läätsepaari, pehmed läätsed sobituvad täpselt sinu silmaga ning neid on väga kerge paigaldada. Õhtul saate läätsed kerge vaevaga silmast võtta ja ära visata ning hommikul ootab teid jälle uus värske läätsepaar.

Smart Silicone™ Täiesti uudne lähenemine ühepäevaste läätsede valmistamises. Smart Silicone tähendab, et MyDay läätsede valmistamises on võimalik kasutada vähem silikoone mis tähendab rohkem, et kuna silikoon takistab  hapniku jõudmist silma, siis vähema silikooni kasutamisega jõuab silma rohkem hapniku. Vähem silikooni tähendab, et läätsed on nüüd ka pehmemad ja mugavamad.

Miks valida MyDay kontaktläätsed

 • Mugav paigaldus ja eemaldus tänu läätse pehmele struktuurile
 • Kogu päeva kestev eeskujulik kasutusmugavus
 • Ei ärrita silmi ega vaja hooldust
 • Uudne silikoon struktuur lubab rohkem hapniku silma pinnale
 • Kõrge UVA/UVB kaitse
CooperVision 2

Proclear 1 DAY

Kõrgeima kategooria hüdrogeelist läätsed, mis on loodud Cooper Visioni patendeeritud PC tehnoloogiat kasutades. Teiste kontaktläätsedega võrreldes sisaldavad Proclear 1 Day läätsed kolm korda rohkem vett ja seetõttu on need pehmemad, elastsemad ja mugavamad

Proclear 1 Day läätsed on valmistatud unikaalsest fosforüülkoliinist (PC) mis seob veemolekule. Tänu sellele ei ole läätsede kandmisel vaja kasutada täiendavaid silmaniisutajaid.

Miks valida just Proclear kontaktläätsed

 • Eriline kaitse kontaktläätsede poolt põhjustatava niiskuse kadumise vastu, seda isegi teiste suure veesisaldusega kontaktläätsedega võrreldes.
 • Kogu päeva jooksul on tagatud eeskujulik hapniku läbilaskvus läbi läätse silma pinnale.
 • Mugavustunne mis säilib ka läätsede pikaajalisel kandmisel. Silmad ei puneta, kihele ega kuiva.
 • Proclear 1 Day läätsed on väga vastupidavad valgu- ja lipiidijääkide suhtes.
 • Läätsed sobivad hästi kuiva silma sündroomiga läätsekandjatele, tänu eriti headele niisutusomadustele.
CooperVision 3

Biofinity – Kuuajased läätsed

Soovid kanda läätsesid järjest erve nädala? Aga palun. Biofinity läätsed sobivad kandmiseks esmaspäeva hommikust pühapäeva õhtuni. Kasvõi 7 päeva ja 6 ööd järjest. Biofinity tooteperekonna läätsed on kõrgeima klassi ühekuused silikoonhüdrogeel-läätsed. Biofinity läätsed tagavadteile suurepärase kandmismugavuse kogu kandmisaja jooksul. Juba kolmanda põlvkonna silikoonhüdrogeel materjal ning erakordne valmistustehnoloogia annavad läätsedele täiesti uued omadused mis seni olid jäänud kättesaamatuks.  Biofinity läätsed on kiiresti muutunud läätsekandjate lemmikuks just suurepärase arendustöö ja sellega saavutatud eeskujuliku kandmismugavuse tõttu. Kontaktläätsesid võib nüüd hoida silmas ööpäevaringselt ilma, et need põhjustaks ärritust või kuivust. Läätse erakordne struktuur lubab veelgi suuremal hulgal hapnikust läbi läätse silma pinnale jõuda.

Miks just Biofinity läätsed ?

 • Aquaform materjal säilitab läätsede veesisalduse ning vähendab deposiitide kogunemist
 • Kontaktläätsed sobivad nii päevaseks kui ka ööpäevaseks pidevaks kandmiseks.
 • Suur hapniku läbilaskevõime tagab parema silma tervise
 • Patendeeritud ümar servaprofiil vähendab hõõrdumist kontaktläätse ja silmalau vahel.
CooperVision 4

Avaira – Pehmed kuuajased läätsed

Avaira silikoonhüdrogeelist läätsed on kõrgeima klassi pehmed ja painduvad kontaktläätsed. Läätsed on loodud kandmiseks kogu pika päeva jooksul ilma, et tekkiks ärritust, kuivust või muid läätsekandmisel tekkida võivatest ebamugavustest. Avaira läätsed on esimesed pehmed ja painduvad kontaktläätsed milles on ühendatud Biofinity materjal Aquaformi tootmistehnoloogiaga ja Frequency 55 läätsede esipinna asfäärilise disainiga. Tulmuseks on täiesti uuel tasemel disaini, materjali ja kasutusmugavusega innovaatiliste läätsedega mille tõelised omadused avalduvad täielikult alles kandmisel.

Miks valida just Avaira kontaktläätsed.

 • Avaira läätsed ei vaja täiendavat lisaniisutust kandmise ajal
 • Suurepärane hapniku läbilaskevõime tagab sinu silmadele parema hapnikuga varustatuse ning aitab hoida silmi tervetena.
 • Läätse ümar servaprofiil lihtsustab läätsede silmapanekut ja silmast eemaldamist.
 • Avaira läätsedes kautatakse UV-filtrit mis kaitseb sinu silmi kahjuliku UV kiirguse eest kogu kandmisaja jooksul.