Silmapood soovib teile kõigile meeldivat 2019 aastat.  Uue aastaga on paras aeg üle vaadata ka uued trendid ja populaarsemad tooted läätsede maailmas.

2019 ei ole toonud midagi revolutsioonilist. Valdav osa tootjatest usaldab ka 2019 oma seni edukamaid tooteid ning selle tõttu on meil hea meel öelda, et 2019 parimad läätsed on meie e-poes juba müügil.  Kui sa siiani veel ei ole läätsekandja, siis nüüd on just õige aeg see julge samm teha ja loobuda prillidest ning avastada raamideta maailma.  Olla aktiivne, sportida, nautida seda mis maailmal sinule pakkuda on ning lasta oma isiksusel särada ilma raamideta.

Igaühel on erinevad vajadused ja ootused kontaktläätsede suhtes. Aitamaks algajaid läätsekandjaid või lihtsustamaks kogenud läätsekandjate elu, toome järgnevalt välja silmapood.ee omapoolse valiku 2019 aasta parimatest kontaktläätsedest.

Parimad ühepäevased läätsed

Läätsed - Müügiedetabel 2019 1Dailies Total 1 – on mitte ainult meie valik vaid ka klientide kõige eelistatum valik ühekordsete läätsede seas.  Ülimalt mugavad, pehmed, väga hästi niisutavad on vaid väike osa meie klientide antud tagasisidest Total 1 läätsedele.    Tegemist on Alconi parimate ühepäevaste läätsedega mis on võitnud auhindu ning kasutajate poolehoidu üle terve maailma.  Eestis on julgesti vähemalt pooled kõikides müüdavatest ühepäevastest läätsedest just Alcon Total 1 läätsed.

Toote omadustest tuleb kindlasti tuua esile erakordset mugavust kandmisel. Silmad ei kuiva, ei kipita. Enamik kandjatest rõhutab just mugavust ning märkamatut kandmiskogemust – just nagu polekski midagi silmas !!!

 

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga