1-Day Acuvue MOIST Multifocal

Hind alates: 38.90 

Puhasta
1-Day Acuvue MOIST Multifocal Klientide hinnang: 5 out of 5 based on 1 reviews.

★★★★★
5 5 1
Kui rahakott kannatab siis paremat ei ole

1-Day Acuvue MOIST Multifokaalsed, ühepäevased niisutavad läätsed

Alates 40 eluaastast on meil järjest rohkem vaja abi silma fokuseerimiseks lähedal asuvatelt objektidelt kaugemal asuvatele ja vastupidi. See on presbüoopia ehk eaga seotud lähedale nägemise võime halvenemine, mis muutub peale 40 eluaastat korrigeerimist vajavaks probleemiks. Multifokaalsete läätsedega on võimalik erinevate fokaalsete alade abil aidata silmal paremini kohaneda erinevatele kaugustele fokuseerida. Läätsed ei ole kogu kumeruse ulatuses ühesuguse tugevusega. Multifokaalsed kontaktläätsed võimaldavad näha selgelt nii lähedale kui ka kaugele ning seetõttu ei ole vajalik kanda lisaks lugemisprille. 1-DAY ACUVUE® MOIST MULTIFOCAL kontaktäätsedega näed objekte selgelt ja teravalt nii hämaras kui ka eredas valguses – seega saad kanda kontaktläätsi tehes kõiki tegevusi, mida armastad. Acuvue Moist multifokaalsed läätsed on tehtud toote 1-DAY ACUVUE MOIST põhjal, seetõttu saad olla kindel, et tegemist on väga hea kvaliteedi ning tagasisidega läätsedega.

 

Need on alati värsked, pehmed, mugavad ja niisked – ka päeva lõpus. Eriline Lacreon tehnoloogia hoiab niisutavat komponenti läätsematerjali sees tagades silmade loomuliku niiskustaseme ning mugavuse ja värskuse kogu päeva jooksul. 1 Day Acuvue Moist läätsed sisaldavad niiskust lukustavat komponenti PVP-d See on polüvinüül pürrolidoon, mis sarnaneb inimese enda kudedele ja ei tundu silmas võõrkehana, lastes pisaravedelikul vabalt ringelda nii läätse all kui peal . Läätsede koostisesse kuuluv Etafilcon A, kindlustab, et avatud silma satub 88% hapnikku ja silm saab korrektselt hingata. Suurenenud hapnikujuhitavuse ja parem niisutuse säilimine lääse kandmise ajal on eriti oluline neile , kes kannatavad näiteks õietolmu või teiste õhu teel levivate allergeenide ja hooajalise allergia all ja kelle jaoks on läätsede kandmine sellel ajal piiratud. Acuvue Moist läätsedel on UV-kaitse ja kergelt sinakas varjund, et neid oleks läätselahuses kergem märgata. Kontaktläätsedel on peal ka “1-2-3 inside-out” märgistus, ehk läätse tagurpidi silma panemise vältimise märgistus. Nii ei pane sa kontaktläätsi kunagi tagurpidi silma.

Neid läätsesid nagu ka teisi ühepäevaseid kontaktläätsesid võib kanda ainult üks päev, läätsed on hooldusvabad ja need visatakse ära peale silmast eemaldamist. Iga kord kui ühepäevast läätse kanda soovite, võtate pakendist uue kontaktläätse ja peale kandmist viskate läätse ära. Nende kontaktläätsede soovitatust pikemaajalisem kandmine, võib tekitada silmas infektsioone. Ühepäevasete kontaktläätsede puhul pole vaja läätsekonteinerit ega läätsehoolduse vahendit. Iga päev uus lääts!

Ühepäevased kontaktläätsed sobivad kõigile läätsekandjatele, kes hoolivad silmade heaolust ja mugavusest ning kellel on harjumus kanda prille, kuid vajaks läätsi ainult teatud sündmuste puhul nagu sportimisel, reisil, pidustustel, võistlustel, matkal jne. Probleemide vältimiseks küsi läätsede kasutusjuhendit silmaarstilt või optometristilt ja palu neil selgitada läätsede õiget kandmis reziimi.

0/5 (0 Reviews)
Kontaktläätsed
Materjal Etafilcon A
Läätsede tüüp Multifokaalsed
Tugevused -9.00 kuni +6.00
Kandmisaeg 1 päev
Silmas hoidmise aeg 12 tundi
Kumerus BC 8.4
Diameeter 14.3
Hapniku Läbilaskvus 25.5(Dk/t)
Veesisaldus 58%
UV kaitse Jah
Saadavus Laos

Brand

Acuvue

Acuvue kontaktläätsed – Erakordne kandmismugavus,nägemiskvaliteet ja pikaajaline silmade tervis.

Acuvue loomisel ei olnud eesmärgiks vaid erakordset mugavust ja nägemiskvaliteeti tagavate kontaktläätsede tootmine, vaid ka nende kasutajate silmade tervise eest hoolitsemine. Kõik Acuvue kontaktläätsed on valmistatud kasutades ainulaadset läätse tehnoloogiat, mis tagab läätsedes niisutavate komponentide sisalduse ja läätsede UV-kaitse sest kõigil Acuvue kontaktläätsedel on UV-filter, mis aitab kaitsta silma sarvkesta ja sidekesta UV-kiirte kahjuliku mõju eest. UV-filter aitab hoida silmi kahjuliku UVA ja UVB kiirguse eest. UV-kaitsega kontaktläätsed asenda siiski täielikult päikeseprille või UV-kaitsega prille, kuna läätsed ei kata tervet silma ega silmaümbrust. ACUVUE® kontaktläätsed on maailmas ühed enim müüdud kontaktläätsed. Sealhulgas kõige müüdumad läätsed maailma suurimate läätsekandjate arvuga riikides nagu USA, Jaapan, Suurbritannia, Lõuna-Korea, Venemaa, Kanada ja Hiina.

ACUVUE® on juhtivatest kaubamärkidest ainus, mille kõik tooted on varustatud UV-kaitsega

Silmad puutuvad UV-kiirgusega kokku sama palju kui nahk. UV-kiirgus kumuleerub kogu eluea jooksul. Kuid erinevalt nahast ei avalda UV-kiirgus silmale mingit positiivset mõju. Acuvue kontaktläätsed on populaarsetest läätsedest ainsad, mis on 100%  varustatud UV-kaitsega. Akuvue läätsede UV kaitse blokeerib üle 98% UVB-kiirgusest ja üle 85% UVA-kiirgusest. UV kaitsega läätsed tagavad lisakaitse kahjuliku UV-kiirguse eest, kuid neid peaks alati kandma koos kvaliteetsete päikeseprillidega või laiaäärelise peakattega.

ACUVUE OASYS® 1-Day with HydraLuxe kontaktläätsed

Tegevusrohke päev ja mitmed tegevused mis nõuavad sinu silmadelt pigutust võivad mõjuda silma pisarakilele stressirohkelt.
  • Arvutite, telefonide ja telekaekraanide jälgimine
  • Viibimine konditsioneeritud õhuga ruumides
  • Jalutamine, jookmine, treenimine kuival ja kuumal päeval.
  • Pikaleveninud töötunnid, pikad treeningud ja hiline meelelahutus.
PISARATEST INSPIREERITUNA lõime integreeritud pisarate kompenseerimise tehnoloogia. Sarnaselt loomulike pisaratega on Acuvue kontaktläätsede pinnale omased libedus, niiskus, siledus ja hapnikujuhtivus. Kõik selleks, et kaitsta läätsede abil sinu silma väsimuse ja ärrituse eest.
10-st ACUVUE OASYS läätsede kasutajast 7 kinnitab, et need kontaktläätsed on senikasutatutest kõige mugavamad läätsed ja seda isegi pidevalt elektroonikaseadmeid kasutades

Kontaktläätsed 1-DAY ACUVUE TruEye with HYDRACLEAR 1

1 DAY  Acuvue TruEye läätsede HYDRACLEAR tehnoloogia aitab säilitada silma loomulikku talitlust, lisaks pole TruEye kontaktläätsesid silmas üldse tunda.
  • HYDRACLEAR® tehnoloogia 1 tagab läätse niisutuseja ülimalt sileda pinna, mis aitab hoida stabiilsena pisarakilet ja silma loomulikku talitlust.
  • HYDRACLEAR® tehnoloogia 1 tagab, et läätsi polesilmas tunda.
  • Sõltumatud kliinilised uuringud näitavad, et 1-DAY ACUVUE® TruEye® kontaktläätsede kandmine on võrreldav läätsedemittekasutamisega.
Kõrgeima UV-kaitsega kõigi ühepäevaste kontaktläätsede hulgas
Pidevalt kontaktläätsesid kasutavatel inimestel aitavad 1-DAY ACUVUE® TruEye® läätsed säilitada silma loomuliku oleku kogu päeva jooksul ja ka pikema perioodi vältel.
1 DAY Acuvue HYDRACLEAR Tehnoloogiaga läätsede materjali koostisesse kuuluv PVP jäljendab niisutavat toimet nii sarvkestale kui laugudele, tänu millele on läätsede mõju silmale minimaalne.

Kontaktläätsed 1-DAY ACUVUE MOIST

Ühepäevased läätsed mis aitavad tagada lisakaitset tundlikele silmadele, et  läätsede kandmisel ei tekkiks kuivus- ja ebamugavustunnet. Acuvue Moist lisakaitse on äärmiselt tähtis pidevatele läätsekasutajatele ja kontaktläätsede kasutamist kaaluvatele inimestele. Läätsede kahekordse toimega EYE-INSPIRED DESIGN aitab kaasa silma talitlusele.

Kuivad läätsed võivad tekitada kandmisel ebameeldivaid probleeme

Acuvue kontaktläätsed on innovatsiooni ja kvaliteedi eeskujud. Acuvue läätsed on saadaval mitmes erinevas valikus: 1 päevased läätsed, 30 päevased läätsed ( kuuajased läätsed ), Multifokaalsed läätsed ehk mitmevaatelised läätsed, Astigmatism -i korrigeerivad toorilised läätsed ja värvilised läätsed.  Mis ühendab kõiki neid tooteid ? Johnson & Johnson kvaliteet ! Kõik Acuvue tooted on valiminud J&J poolt ning seega kannavad kõrgeimat kvaliteeti ja usaldust.   Acuvu kontaktläätsede tootmisel kasutatakse palju uusi ja täiesti innovaatilisi lmaterjale ning tehnoloogiaid.  Neid on lähemalt seletatud iga kontaktläätse juures põhjalikumalt.  Ülaltoodud läätsede puhul saad olla kindel, et ükskõik millise tooteperekonna ja üksiktoote kasuks otsustad, sinu silmad on alati hoitud, sinu pilk on alati selge ning sa saad segamatult keskenduda oma igapäevastele toimingutele.

Johnson & Johnson

Nimi
Hinne
Hinnang
0/5 (0 Reviews)