1 DAY Acuvue OASYS Hydraluxe

Hind alates: 19.95 

Puhasta
1 DAY Acuvue OASYS Hydraluxe Klientide hinnang: 5 out of 5 based on 1 reviews.

★★★★★
5 5 1
Olen kasutanud juba umbes aasta. Kordagi pole mõelnud vahetamisele - seega ilmselt väga head kontaktläätsed

1 DAY Acuvue OASYS Hydraluxe – Acuvue uusimad innovaatilised ühepäevased läätsed!

Maailma enim müüdud kontaktläätsede bränd Acuvue on välja tulnud uuel tehnoloogial põhinevate ühepäevaste läätsedega, mis on senisest veelgi mugavamad kasutada. Silmaarstid ja optometristid soovitavad eriti mugavaid Acuvue Oasys ühepäevaseid Hydraluxe tehnoloogial põhinevaid läätsi nüüd nii uutele kui ka kogenud läätsekasutajatele .

 1. Läätsede niiskust hoidev sisemine struktuur kindlustab mugava kasutamise ükskõik kui pikaks päevaks
 2. 1 DAY Hydraluxe läätsed sobivad ka allergikutele.
 3. Parem katvus. Läätse suurendatud optiline ala aitab katta ka hämaras suurenenud pupilli.
 4. Kontaktläätse diameeter on lausa 14,3 mm mis kindlustab läätse parima optimaalse sobivuse!
 5. Acuvue Oasys läätsed on pakendatud eriti mugavalt!

1 DAY Acuvue OASYS Hydraluxe on mõeldud läätsekandjale, kelle silmad kipuvad päeva lõpuks väsima või liigselt kuivama. Uudne läätsematerjal koosneb ühtsest pisarate sarnasest võrgustikust, mis aitab silmadel säilitada loomulikku niiskustaset kogu päeva kestel. HydraLuxe tehnoloogia abil on loodud spetsiaalne läätse kattev pind, mis vähendab silmade väsimuse sümptomeid ning aitab vältida silmade kuivamist ja ebamugavustunnet. Silma pisaravedelikust inspireeritud läätsematerjal harmoneerub läätsekandja pisarakihiga ja läätsed nagu polekski silmas kogu päeva vältel. Läätsede materjal on tugev ja läätsi on kerge käsitseda ka kõige nõudlikumal läätsekandjal. Samuti on need läätsed väga hea valik, kui viibid palju kuiva õhuga siseruumides ning teleka, arvuti, telefoni või teiste ekraanide taga. HydraLuxe läätsetehnoloogia tagab kõrgkvaliteedilise nägemise ja parima UV-kaitse, mis seni Acuvue läätsedel olnud. Läätsedel on suurepärane hapniku läbilaskevõime (Dk/t 121) ning UV-kaitse (blokeerib 90% UVA ja 99% UVB kiirtest). Hoolduslahuses paremini märgatavaks tegemiseks on läätsed kergelt sinaka varjundiga. Läätsed on saadaval kahe kumerusega – BC 8.5 ja BC 9.0.

Neid läätsesid nagu ka teisi ühepäevaseid kontaktläätsesid võib kanda ainult üks päev, läätsed on hooldusvabad ja need visatakse ära peale silmast eemaldamist. Iga kord kui ühepäevast läätse kanda soovite, võtate pakendist uue kontaktläätse ja peale kandmist viskate läätse ära. Nende kontaktläätsede soovitatust pikemaajalisem kandmine, võib tekitada silmas infektsioone. Ühepäevasete kontaktläätsede puhul pole vaja läätsekonteinerit ega läätsehoolduse vahendit. Iga päev uus lääts!

Ühepäevased kontaktläätsed sobivad kõigile läätsekandjatele, kes hoolivad silmade heaolust ja mugavusest ning kellel on harjumus kanda prille, kuid vajaks läätsi ainult teatud sündmuste puhul nagu sportimisel, reisil, pidustustel, võistlustel, matkal jne. Probleemide vältimiseks küsi läätsede kasutusjuhendit silmaarstilt või optometristilt  ja palu neil selgitada läätsede õiget kandmisreziimi.

UV filter

Kõikidel Acuvue Oasys läätsedel on UVA ja UVB kiirgusfilter. Kuna lääts katab silma ainult osaliselt ega kata silmavalget, siis ei anna see 100% kaitset kahjuliku päikesekiirguse eest. Seega tuleks täiendavalt kindlasti kasutada ka päikeseprille.

0/5 (0 Reviews)
Kontaktläätsed
Materjal Senofilicon A
Tugevused -6.00 kuni +8.00
Kandmisaeg 1 päev
Silmas hoidmise aeg Kuni 15 tundi
Kumerus BC 8,5 või 9,0
Diameeter 14,3
Hapniku Läbilaskvus 121 Dk/t
Veesisaldus 38%
UV kaitse Jah
Saadavus Laos

Brand

Acuvue

Acuvue kontaktläätsed – Erakordne kandmismugavus,nägemiskvaliteet ja pikaajaline silmade tervis.

Acuvue loomisel ei olnud eesmärgiks vaid erakordset mugavust ja nägemiskvaliteeti tagavate kontaktläätsede tootmine, vaid ka nende kasutajate silmade tervise eest hoolitsemine. Kõik Acuvue kontaktläätsed on valmistatud kasutades ainulaadset läätse tehnoloogiat, mis tagab läätsedes niisutavate komponentide sisalduse ja läätsede UV-kaitse sest kõigil Acuvue kontaktläätsedel on UV-filter, mis aitab kaitsta silma sarvkesta ja sidekesta UV-kiirte kahjuliku mõju eest. UV-filter aitab hoida silmi kahjuliku UVA ja UVB kiirguse eest. UV-kaitsega kontaktläätsed asenda siiski täielikult päikeseprille või UV-kaitsega prille, kuna läätsed ei kata tervet silma ega silmaümbrust. ACUVUE® kontaktläätsed on maailmas ühed enim müüdud kontaktläätsed. Sealhulgas kõige müüdumad läätsed maailma suurimate läätsekandjate arvuga riikides nagu USA, Jaapan, Suurbritannia, Lõuna-Korea, Venemaa, Kanada ja Hiina.

ACUVUE® on juhtivatest kaubamärkidest ainus, mille kõik tooted on varustatud UV-kaitsega

Silmad puutuvad UV-kiirgusega kokku sama palju kui nahk. UV-kiirgus kumuleerub kogu eluea jooksul. Kuid erinevalt nahast ei avalda UV-kiirgus silmale mingit positiivset mõju. Acuvue kontaktläätsed on populaarsetest läätsedest ainsad, mis on 100%  varustatud UV-kaitsega. Akuvue läätsede UV kaitse blokeerib üle 98% UVB-kiirgusest ja üle 85% UVA-kiirgusest. UV kaitsega läätsed tagavad lisakaitse kahjuliku UV-kiirguse eest, kuid neid peaks alati kandma koos kvaliteetsete päikeseprillidega või laiaäärelise peakattega.

ACUVUE OASYS® 1-Day with HydraLuxe kontaktläätsed

Tegevusrohke päev ja mitmed tegevused mis nõuavad sinu silmadelt pigutust võivad mõjuda silma pisarakilele stressirohkelt.
 • Arvutite, telefonide ja telekaekraanide jälgimine
 • Viibimine konditsioneeritud õhuga ruumides
 • Jalutamine, jookmine, treenimine kuival ja kuumal päeval.
 • Pikaleveninud töötunnid, pikad treeningud ja hiline meelelahutus.
PISARATEST INSPIREERITUNA lõime integreeritud pisarate kompenseerimise tehnoloogia. Sarnaselt loomulike pisaratega on Acuvue kontaktläätsede pinnale omased libedus, niiskus, siledus ja hapnikujuhtivus. Kõik selleks, et kaitsta läätsede abil sinu silma väsimuse ja ärrituse eest.
10-st ACUVUE OASYS läätsede kasutajast 7 kinnitab, et need kontaktläätsed on senikasutatutest kõige mugavamad läätsed ja seda isegi pidevalt elektroonikaseadmeid kasutades

Kontaktläätsed 1-DAY ACUVUE TruEye with HYDRACLEAR 1

1 DAY  Acuvue TruEye läätsede HYDRACLEAR tehnoloogia aitab säilitada silma loomulikku talitlust, lisaks pole TruEye kontaktläätsesid silmas üldse tunda.
 • HYDRACLEAR® tehnoloogia 1 tagab läätse niisutuseja ülimalt sileda pinna, mis aitab hoida stabiilsena pisarakilet ja silma loomulikku talitlust.
 • HYDRACLEAR® tehnoloogia 1 tagab, et läätsi polesilmas tunda.
 • Sõltumatud kliinilised uuringud näitavad, et 1-DAY ACUVUE® TruEye® kontaktläätsede kandmine on võrreldav läätsedemittekasutamisega.
Kõrgeima UV-kaitsega kõigi ühepäevaste kontaktläätsede hulgas
Pidevalt kontaktläätsesid kasutavatel inimestel aitavad 1-DAY ACUVUE® TruEye® läätsed säilitada silma loomuliku oleku kogu päeva jooksul ja ka pikema perioodi vältel.
1 DAY Acuvue HYDRACLEAR Tehnoloogiaga läätsede materjali koostisesse kuuluv PVP jäljendab niisutavat toimet nii sarvkestale kui laugudele, tänu millele on läätsede mõju silmale minimaalne.

Kontaktläätsed 1-DAY ACUVUE MOIST

Ühepäevased läätsed mis aitavad tagada lisakaitset tundlikele silmadele, et  läätsede kandmisel ei tekkiks kuivus- ja ebamugavustunnet. Acuvue Moist lisakaitse on äärmiselt tähtis pidevatele läätsekasutajatele ja kontaktläätsede kasutamist kaaluvatele inimestele. Läätsede kahekordse toimega EYE-INSPIRED DESIGN aitab kaasa silma talitlusele.

Kuivad läätsed võivad tekitada kandmisel ebameeldivaid probleeme

Acuvue kontaktläätsed on innovatsiooni ja kvaliteedi eeskujud. Acuvue läätsed on saadaval mitmes erinevas valikus: 1 päevased läätsed, 30 päevased läätsed ( kuuajased läätsed ), Multifokaalsed läätsed ehk mitmevaatelised läätsed, Astigmatism -i korrigeerivad toorilised läätsed ja värvilised läätsed.  Mis ühendab kõiki neid tooteid ? Johnson & Johnson kvaliteet ! Kõik Acuvue tooted on valiminud J&J poolt ning seega kannavad kõrgeimat kvaliteeti ja usaldust.   Acuvu kontaktläätsede tootmisel kasutatakse palju uusi ja täiesti innovaatilisi lmaterjale ning tehnoloogiaid.  Neid on lähemalt seletatud iga kontaktläätse juures põhjalikumalt.  Ülaltoodud läätsede puhul saad olla kindel, et ükskõik millise tooteperekonna ja üksiktoote kasuks otsustad, sinu silmad on alati hoitud, sinu pilk on alati selge ning sa saad segamatult keskenduda oma igapäevastele toimingutele.

Johnson & Johnson

Nimi
Hinne
Hinnang
0/5 (0 Reviews)