1-Day Acuvue TruEye

Hind alates: 19.95 

Puhasta
1-Day Acuvue TruEye Klientide hinnang: 4 out of 5 based on 2 reviews.

★★★★☆
4 5 1
Soovitan. Olen ise pikka aega kasutaja ja alati jäänud rahule

Mugavad läätsed

★★★★☆
4 5 1
Minu lemmikud. Olen kasutanud juba aastaid. Siit tellisin esimest korda aga jäin väga rahule

1-Day Acuvue TruEye – Ühepäevaste kontaktläätsede tipp.

1 Day Acuvue TruEye läätsed on esimesed silikoonhüdrogeel materjalist valmistatud 1-päevased kontaktläätsed maailmas. Läätsede uudne materjal sisaldab silmi niisutavat ainet, mis muudab koos uuele Hydraclear tehnoloogiale läätsed erakordselt siledaks ja niiskeks. TruEye läätsedel on suurepärane hapniku läbilaskevõime (Dk/t 118) ja nagu kõikidel Acuvue läätsedel väga hea UV-kaitse (UVA 96% ja UVB 99%). Hoolduslahusest väljavõtmisel paremini märgatavaks tegemiseks on Acuvue TruEye läätsed kergelt sinaka varjundiga ja neil on läätsede tagurpidi silma panemise vältimiseks “inside-out” märgistus. 1-päevased Acuvue TruEye läätsed ei vaja eraldi hooldust, võid läätsed pärast silmast eemaldamist ära visata.

 • Acuvue TruEye läätsed on saadaval kahe kumerusega – BC 8.5 ja BC 9.0.
 • Läätsede hapniku läbilaskevõime Dk/t 118.
 • Läätsede veesisaldus 46%.
 • Läätsedel on UV-kaitse (UVA 96% ja UVB 99%).

Probleemide vältimiseks küsi läätsede kasutusjuhendit optometristilt või silmaarstilt ja palu neil selgitada läätsede õiget kandmisrežiimi.

 

Neid läätsesid nagu ka teisi ühepäevaseid kontaktläätsesid võib kanda ainult üks päev, läätsed on hooldusvabad ja need visatakse ära peale silmast eemaldamist. Iga kord kui ühepäevast läätse kanda soovite, võtate pakendist uue kontaktläätse ja peale kandmist viskate läätse ära. Nende kontaktläätsede soovitatust pikemaajalisem kandmine, võib tekitada silmas infektsioone. Ühepäevasete kontaktläätsede puhul pole vaja läätsekonteinerit ega läätsehoolduse vahendit. Iga päev uus lääts!

Ühepäevased kontaktläätsed sobivad kõigile läätsekandjatele, kes hoolivad silmade heaolust ja mugavusest ning kellel on harjumus kanda prille, kuid vajaks läätsi ainult teatud sündmuste puhul nagu sportimisel, reisil, pidustustel, võistlustel, matkal jne. Probleemide vältimiseks küsi läätsede kasutusjuhendit silmaarstilt või optometristilt ja palu neil selgitada läätsede õiget kandmisreziimi.

UV filter

Kõikidel Acuvue Oasys läätsedel on UVA ja UVB kiirgusfilter. Kuna lääts katab silma ainult osaliselt ega kata silmavalget, siis ei anna see 100% kaitset kahjuliku päikesekiirguse eest. Seega tuleks täiendavalt kindlasti kasutada ka päikeseprille.

0/5 (0 Reviews)
Kontaktläätsed
Materjal Narafilcon A
Tugevused -12.00 kuni +8.00
Kandmisaeg 1 päev
Silmas hoidmise aeg 8 tundi
Kumerus BC 8,5 või 9,0
Diameeter 14.2
Hapniku Läbilaskvus 118(Dk/t)
Veesisaldus 46%
UV kaitse Jah
Saadavus 1 -2 tööpäeva

Brand

Acuvue

Acuvue kontaktläätsed – Erakordne kandmismugavus,nägemiskvaliteet ja pikaajaline silmade tervis.

Acuvue loomisel ei olnud eesmärgiks vaid erakordset mugavust ja nägemiskvaliteeti tagavate kontaktläätsede tootmine, vaid ka nende kasutajate silmade tervise eest hoolitsemine. Kõik Acuvue kontaktläätsed on valmistatud kasutades ainulaadset läätse tehnoloogiat, mis tagab läätsedes niisutavate komponentide sisalduse ja läätsede UV-kaitse sest kõigil Acuvue kontaktläätsedel on UV-filter, mis aitab kaitsta silma sarvkesta ja sidekesta UV-kiirte kahjuliku mõju eest. UV-filter aitab hoida silmi kahjuliku UVA ja UVB kiirguse eest. UV-kaitsega kontaktläätsed asenda siiski täielikult päikeseprille või UV-kaitsega prille, kuna läätsed ei kata tervet silma ega silmaümbrust. ACUVUE® kontaktläätsed on maailmas ühed enim müüdud kontaktläätsed. Sealhulgas kõige müüdumad läätsed maailma suurimate läätsekandjate arvuga riikides nagu USA, Jaapan, Suurbritannia, Lõuna-Korea, Venemaa, Kanada ja Hiina.

ACUVUE® on juhtivatest kaubamärkidest ainus, mille kõik tooted on varustatud UV-kaitsega

Silmad puutuvad UV-kiirgusega kokku sama palju kui nahk. UV-kiirgus kumuleerub kogu eluea jooksul. Kuid erinevalt nahast ei avalda UV-kiirgus silmale mingit positiivset mõju. Acuvue kontaktläätsed on populaarsetest läätsedest ainsad, mis on 100%  varustatud UV-kaitsega. Akuvue läätsede UV kaitse blokeerib üle 98% UVB-kiirgusest ja üle 85% UVA-kiirgusest. UV kaitsega läätsed tagavad lisakaitse kahjuliku UV-kiirguse eest, kuid neid peaks alati kandma koos kvaliteetsete päikeseprillidega või laiaäärelise peakattega.

ACUVUE OASYS® 1-Day with HydraLuxe kontaktläätsed

Tegevusrohke päev ja mitmed tegevused mis nõuavad sinu silmadelt pigutust võivad mõjuda silma pisarakilele stressirohkelt.
 • Arvutite, telefonide ja telekaekraanide jälgimine
 • Viibimine konditsioneeritud õhuga ruumides
 • Jalutamine, jookmine, treenimine kuival ja kuumal päeval.
 • Pikaleveninud töötunnid, pikad treeningud ja hiline meelelahutus.
PISARATEST INSPIREERITUNA lõime integreeritud pisarate kompenseerimise tehnoloogia. Sarnaselt loomulike pisaratega on Acuvue kontaktläätsede pinnale omased libedus, niiskus, siledus ja hapnikujuhtivus. Kõik selleks, et kaitsta läätsede abil sinu silma väsimuse ja ärrituse eest.
10-st ACUVUE OASYS läätsede kasutajast 7 kinnitab, et need kontaktläätsed on senikasutatutest kõige mugavamad läätsed ja seda isegi pidevalt elektroonikaseadmeid kasutades

Kontaktläätsed 1-DAY ACUVUE TruEye with HYDRACLEAR 1

1 DAY  Acuvue TruEye läätsede HYDRACLEAR tehnoloogia aitab säilitada silma loomulikku talitlust, lisaks pole TruEye kontaktläätsesid silmas üldse tunda.
 • HYDRACLEAR® tehnoloogia 1 tagab läätse niisutuseja ülimalt sileda pinna, mis aitab hoida stabiilsena pisarakilet ja silma loomulikku talitlust.
 • HYDRACLEAR® tehnoloogia 1 tagab, et läätsi polesilmas tunda.
 • Sõltumatud kliinilised uuringud näitavad, et 1-DAY ACUVUE® TruEye® kontaktläätsede kandmine on võrreldav läätsedemittekasutamisega.
Kõrgeima UV-kaitsega kõigi ühepäevaste kontaktläätsede hulgas
Pidevalt kontaktläätsesid kasutavatel inimestel aitavad 1-DAY ACUVUE® TruEye® läätsed säilitada silma loomuliku oleku kogu päeva jooksul ja ka pikema perioodi vältel.
1 DAY Acuvue HYDRACLEAR Tehnoloogiaga läätsede materjali koostisesse kuuluv PVP jäljendab niisutavat toimet nii sarvkestale kui laugudele, tänu millele on läätsede mõju silmale minimaalne.

Kontaktläätsed 1-DAY ACUVUE MOIST

Ühepäevased läätsed mis aitavad tagada lisakaitset tundlikele silmadele, et  läätsede kandmisel ei tekkiks kuivus- ja ebamugavustunnet. Acuvue Moist lisakaitse on äärmiselt tähtis pidevatele läätsekasutajatele ja kontaktläätsede kasutamist kaaluvatele inimestele. Läätsede kahekordse toimega EYE-INSPIRED DESIGN aitab kaasa silma talitlusele.

Kuivad läätsed võivad tekitada kandmisel ebameeldivaid probleeme

Acuvue kontaktläätsed on innovatsiooni ja kvaliteedi eeskujud. Acuvue läätsed on saadaval mitmes erinevas valikus: 1 päevased läätsed, 30 päevased läätsed ( kuuajased läätsed ), Multifokaalsed läätsed ehk mitmevaatelised läätsed, Astigmatism -i korrigeerivad toorilised läätsed ja värvilised läätsed.  Mis ühendab kõiki neid tooteid ? Johnson & Johnson kvaliteet ! Kõik Acuvue tooted on valiminud J&J poolt ning seega kannavad kõrgeimat kvaliteeti ja usaldust.   Acuvu kontaktläätsede tootmisel kasutatakse palju uusi ja täiesti innovaatilisi lmaterjale ning tehnoloogiaid.  Neid on lähemalt seletatud iga kontaktläätse juures põhjalikumalt.  Ülaltoodud läätsede puhul saad olla kindel, et ükskõik millise tooteperekonna ja üksiktoote kasuks otsustad, sinu silmad on alati hoitud, sinu pilk on alati selge ning sa saad segamatult keskenduda oma igapäevastele toimingutele.

Johnson & Johnson

Nimi
Hinne
Hinnang
0/5 (0 Reviews)