Näitan kõiki 9 tulemust

-15%
Hind alates: 41.00 34.95 
Hind alates: 11.95 
-51%
Hind alates: 36.95 17.95 
-23%
Hind alates: 38.70 29.95 
-17%
Hind alates: 42.00 34.95 
Hind alates: 9.95 
Hind alates: 16.90 
-29%
Hind alates: 35.00 25.00 
-14%
Hind alates: 34.90 29.95 


Parim valik ühepäevaseid läätsesid. Sajad inimesed on usaldanud oma kontaktläätsede ostmise Silmapood.ee poele. Seda soodsate hindad, kiire tarne ja usaldusväärse meeskonna tõttu. Tellides läätsed siit jõuavad need sinuni paremal juhul juba järgmisel päeval. Enamus tooteid vähemalt kahe kuni kolme tööpäevaga. Juhul kui vajad + tugevusega läätsesid või väga tugevaid - läätsesid võtab toimetus aega sõltuvalt maaletooja laoseisust.

3 peamist põhjust miks valida ühepäevased ehk ühekordsed kontaktläätsed

  1. Ühekordsed kontaktläätsed on igal hommikul värsked
  2. Alati puhtad ja 100% korras
  3. Ühekordseid läätsesid on väga mugav kasutada. Ei mingit lahustega solistamist.

1 päevased läätsed - iga päev uued.

Sulle on tähtis, et sinu silmad oleksid terved, puhtad ja teeniksid sind laitmatult veel palju aastaid? Kandes läätsesid on eriti oluline pöörata tähelepanu sellele millised läätsed sa oma silmade tarvis valid. Kas 30 päevased läätsed või ühekordsed läätsed? Ühekordsed läätsed on sinu silmale kahtlemata tervislikumad ja paremad läätsed. Igal hommikul võtad pakendist täiesti uued, täiesti puhtad läätsed ja päeva lõpus võid need lihtsalt ära visata, et hommikul jälle värsked läätsed otse pakis silma panna. Kas teadsid, et kontaktläätsede kandmise juures on kõige suuremaks probleemiks hügieeniga seotud mured. Enne iga protseduuri on vaja käed hoolikalt pesta, et vältida mustuse sattumist läätsedele või mustuse ülekandumist läätsede eemaldamisel silmast. Seejärel on vaja läätsed ükshaaval hoolikalt puhastada spetsiaalse puhastuslahusega. Edasi on vaja läätsed paigutada ööseks läätse kontenerisse ja teha seda steriilselt, vältimaks mustuse või bakterite sattumist lahusesse. Hommikul on vaja kogu protseduur jälle vastupidises järjekorras korrata. Ühekordsed läätsed on oluliselt lihtsamad. Nagu nimigi ütleb, kasutatakse ühekordseid läätsesid tõesti vaid kord. See tähendab, et kaob ära vajadus läätsede puhastamise ja säilitamise järgi. Tehes seda protseduuri aegajalt, ei ole see nii tüütu, kuid iga päev 10-15 minutit oma õhtuse raamatulugemise aja või hommikuse kohvi nautimise arvelt vannitoas läätsedega solgutada muutub pikapeale tüütuks. Ühepäevaste läätsedega hoiad kokku aega ja närve.

Vähem baktereid, vähem ärritust.

Nagu me rääkisime vajavad kontaktläätsed pidevat hoolt. Iga kord kui tavalised kontaktläätsed silmast võtad on vaja läätsed puhastada ja panna läätsekonteinerisse hoiule. Vastasel juhul võib tekkida silmas punetus, ärritus isegi infektsioon. 1 päevaste läätsedega ei pea sa selle pärast muretsema. Värske päev, värsked läätsed. Alati puhtad ja valmis sinu päevaks. Kindlasti oled sa hooikas läätsekandja ja järgid kõiki õpetusi ja hügieeninõudeid ka pikaajaliste läätsede kandmisel. Siiskie ei anna see 100% garantiid, et sinu läätsed alati täiesti puhtad ja kasutusvalmid on. Eriti häirivaks võib selline viga muutuda siis kui avastad keset päeva ennast punetavate silmade või kipitustunnet põhjustavate läätsedega. Kui hommikul olid läätsed veel enamvähem puhtad siis poole päeva peal on sinna lisandunud juba piisavalt jääkaineid ja mustust, et põhjustada ebamugavustunnet. Loomulikult on sellised juhused harvad ja mida hoolikamalt te oma läätsedega ümerkäite seda harvemini selliseid ebameeldivaid üllatusi juhtub. Siiski, päris välistada ei saa neid kunagi.Ühepäevaste läätsede suurim eelis pikaajaliste läätsede ees on värskus ja puhtus. Iga hommik avad uue paki ning võtad sealt täiesti uued ja värsked läätsed. Ei mingisuguseid jääkaineid, baktereid ega mustust. Läätsed on täpselt nii puhtad nagu tehasest tulles. Võid olla kindel, et ka peale pikka päeva ei tekki ebameeldivaid üllatusi akumuleerunud mustuse või bakterite tõttu. Kui peaks tõesti juhtuma, et põhjusel või teisel on läätsed keset päeva muutunud ebamugavaks, silma on sattunud mustust, pori, silmas on ebamusgavustunne. siis kuuajaste läätsede ja teiste pikaajaliste läätsede puhul on raske head lahendust leida. On vaja kas igaks juhuks kogu läätsede puhastamise atribuutikat kaasas kanda või leida võimelus kiiresti koju jõuda. Pikaajalised läätsed on kallid ja niisama neid ära visata ilmselt ei raatsi keegi. Ühepäevaste läätsedega piisab kui võtate vanad läätsed silmast, pesete silmad korralikult puhtaks ning võtate pakist jälle uued ja värsked läätsed. Probleem lahendatud. Ühepäevased läätsed tulevad appi isegi siis kui te olete igapäevaselt pikaajaliste läätsede kandja. Kandke ootamatuste tarvis kaasas alati vähemalt ühte paari ühekordseid läätsesid.

1 Materjalid ja tehnoloogiad

Tänapäeva tehnoloogia ja materjaliteadus on arenenud sinnani kus on võimalik pakkuda ühepäevaseid läätsesid mis on oma kasutusmugavuselt, oma hinnalt aga mis peamine oma omadustelt võrdsed parimate pikaajaliste läätsedega. Paljud prillikandjad on just viimase paari aastaga otsustanud minna üle läätsede kandmisele ning seda just prillide kandmisega võrdse nägemiskogemuse tõttu. Samas puuduvad läätsede kandmisel mitmed prillidele omased puudused. Alustades näiteks raamideta vaateväljast, kergusest, diskreetsusest ja lõpetades aktiivse eluviisiga inimeste jaoks nii olulise kasutusmugavus. Ühepäevased läätsed on mugav pakendiga kaasa võtta. Sa võid loobuda läätsevedeliku, läätsekanistri jms kaasas kandmisest. Enam ei pea sa hommikul ja õhtul kulutama aega läätsede puhastamisele ja säilitamisele. Võtad vanad läätsed silmast, viskad ära ja paned hommikul uued läätsed silma. Nii lihtne see ongi. Ei mingeid probleeme ei mingeid lisavahendeid. Soovi ja vajaduse korral saad vahetada läätsesid ka mitu korda päevas. see on eriti mugav kui juhtum silma sattuma mustust või prahti. Sa ei pea enam kannatama päeva lõpuni või otsima ruttu lähimat puhkenurka. Võtad vanad läätsed silmas ja paned uued asemele. Ongi kõik, probleem lahendatud.

Enim küsitud küsimused

  1. Kas ühepäevased läätsed on ikka sama kvaliteetsed kui kuuajased läätsed? - Jah kindlasti. Tootjad pööravad väga suurt tähelepanu läätsede kvaliteedile. Nii ühepäevased kui kuuajalised läätsed on tänapäeval valmistatud kõige uuemate ja kvaliteetsemate tehnoloogiate abil.
  2. Miks on ühepäevased läätsed kallimad kui kuuajased läätsed ? - Ühepäevased läätsed ei ole kallimad kui teised läätsed. Kui me vaatama ühe läätse hinda siis see on vaid murdosa tavalise läätse hinnast. Küll aga on kuuajaline läätsevaru ehk kaks 30 läätsega karpi pisut kallim kui kaks 30 päevast kontaktläätse.
  3. MIllised on ühekordsete läätsede piirangud? - Nagu nimigi ütleb on ühekordsed läätsed mõeldud ainult ühekordseks kasutamiseks. Kord juba silmast võetud läätsesid ei ole lubatud uuesti silma panna.
  4. Kas fookusteravus on ühepäevaste ja 30 päevaste läätsede puhul sama ? - Tänapäeval on erinevus olematu. Aastaid tagasi võis väga tundlik ja tähelepanelik läätsekandja aegajalt märgata erinevust kuid tänapäel ei ole ilmselt keegi enam võimeline pimetestis ütlema kas tal on silma pandud ühepäevased või pikaajalised läätsed.

2018 mudelid

Silmapood.ee veebipood pakub sulle kõikide populaarsemate tootjate 2018 mudeleid: 1 DAY Acuvue OASYS 1-Day Acuvue MOIST 1-Day Acuvue TruEye Biotrue ONEday Dailies AquaComfort Plus DAILIES TOTAL 1 MyDay daily disposable Proclear 1Day Soflens Daily Disposable