Acuvue Oasys for Astigmatism

Hind alates: 42.95 

Puhasta
Acuvue Oasys for Astigmatism Klientide hinnang: 0 out of 5 based on 0 reviews.

Acuvue Oasys for Astigmatism – Uued ja hea tagasisidega toorilised läätsed

Acuvue Oasys for Astigmatism toorilised silikoonhüdrogeelläätsed on loodud astigmatismi korrigeerimiseks Acuvue Oasys läätsede põhjal. Selle tõttu on Acuvue Oasys for Astigmatism läätsed parimad toorilised kontaktläätsed arvutikasutajale. Acuvue Oasys toorilised läätsed vähendavad oluliselt arvutiga töötamisel esinevaid kaebusi nagu silmade kuivamine, punetamine, ebamugavustunne. Need läätsed võivad silmas olla kuni nädal järjest. Selle tõttu peavad paljud läätsekandjad Acuvue Oasyseid for Astigmatism parimateks toorilisteks kontaktläätsedeks arvutikasutajatele !

Patenteeritud HYDRACLEAR® Plus tehnoloogia abil loodud läätsed on väga siledad, hästi märguvad ning suure hapniku läbikanduvusvõimega.

Acuvue Oasys for Astigmatism  läätsed ei tekita kuivustunnet isegi silmadele kurnavates olukordades nagu pikk sõit lennukis, viibimine konditsioneeritud ruumides või pikka aega arvuti taga istudes. Läätsede kergelt sinakas toon aitab neid hoolduslahuses kergemini märgata ning  spetsiaalne märgis aitab läätse õigetpidi silma panna. ASD (Accelerated Stabilisation Design) tehnoloogia stabiliseerib läätse liikumist silma pinnal ning vähendab silmade kiirel pilgutamisel tekkivat loomulikku survet. Läätsed püsivad hästi paigal ja nägemine on selge ka kõige aktiivsema eluviisiga inimestel.

Acuvue Oasys for Astigmatism:

 • UVA kaitse (vähemalt 90%) ja UVB kaitse (vähemalt 99%)
 • sinakas varjund, et läätsi oleks hooldusvedelikus  kergem märgata
 • veesisaldus 38%
 • hapniku läbikanduvusindeks Dk/t 129
 • materjal: senofilcon A
 • Tugevuse skaala +6.00D kuni -9.00D
 • Axis ehk telg: 0-180 (10 kraadise sammuga)
 • CYL ehk silinder -0.75; -1.25; -1.75; -2.25

Acuvue Oasys läätsi saab kasutada ööpäevaringselt kuni 1 nädala jooksul või päevaläätsedena 2-4 nädalat

Probleemide vältimiseks küsi läätsede kasutusjuhendit optometristilt või silmaarstilt ja palu neil selgitada läätsede õiget kandmisrežiimi.

UV-kaitsega kontaktläätsed ei asenda UV-kaitsega päikeseprille, kuna nad ei kata täielikult silma ja selle ümbrust

0/5 (0 Reviews)
Kontaktläätsed
Materjal Senofilicon A
Läätsede tüüp Toorilised
Tugevused -9.00 kuni 0.00
Kandmisaeg 30 päeva
Silmas hoidmise aeg 8 tundi
Kumerus BC 8.6
Diameeter 14.5
Hapniku Läbilaskvus 129(Dk/t)
Veesisaldus 38%
UV kaitse Jah
Saadavus Tellimisel

Brand

Acuvue

Acuvue kontaktläätsed – Erakordne kandmismugavus,nägemiskvaliteet ja pikaajaline silmade tervis.

Acuvue loomisel ei olnud eesmärgiks vaid erakordset mugavust ja nägemiskvaliteeti tagavate kontaktläätsede tootmine, vaid ka nende kasutajate silmade tervise eest hoolitsemine. Kõik Acuvue kontaktläätsed on valmistatud kasutades ainulaadset läätse tehnoloogiat, mis tagab läätsedes niisutavate komponentide sisalduse ja läätsede UV-kaitse sest kõigil Acuvue kontaktläätsedel on UV-filter, mis aitab kaitsta silma sarvkesta ja sidekesta UV-kiirte kahjuliku mõju eest. UV-filter aitab hoida silmi kahjuliku UVA ja UVB kiirguse eest. UV-kaitsega kontaktläätsed asenda siiski täielikult päikeseprille või UV-kaitsega prille, kuna läätsed ei kata tervet silma ega silmaümbrust. ACUVUE® kontaktläätsed on maailmas ühed enim müüdud kontaktläätsed. Sealhulgas kõige müüdumad läätsed maailma suurimate läätsekandjate arvuga riikides nagu USA, Jaapan, Suurbritannia, Lõuna-Korea, Venemaa, Kanada ja Hiina.

ACUVUE® on juhtivatest kaubamärkidest ainus, mille kõik tooted on varustatud UV-kaitsega

Silmad puutuvad UV-kiirgusega kokku sama palju kui nahk. UV-kiirgus kumuleerub kogu eluea jooksul. Kuid erinevalt nahast ei avalda UV-kiirgus silmale mingit positiivset mõju. Acuvue kontaktläätsed on populaarsetest läätsedest ainsad, mis on 100%  varustatud UV-kaitsega. Akuvue läätsede UV kaitse blokeerib üle 98% UVB-kiirgusest ja üle 85% UVA-kiirgusest. UV kaitsega läätsed tagavad lisakaitse kahjuliku UV-kiirguse eest, kuid neid peaks alati kandma koos kvaliteetsete päikeseprillidega või laiaäärelise peakattega.

ACUVUE OASYS® 1-Day with HydraLuxe kontaktläätsed

Tegevusrohke päev ja mitmed tegevused mis nõuavad sinu silmadelt pigutust võivad mõjuda silma pisarakilele stressirohkelt.
 • Arvutite, telefonide ja telekaekraanide jälgimine
 • Viibimine konditsioneeritud õhuga ruumides
 • Jalutamine, jookmine, treenimine kuival ja kuumal päeval.
 • Pikaleveninud töötunnid, pikad treeningud ja hiline meelelahutus.
PISARATEST INSPIREERITUNA lõime integreeritud pisarate kompenseerimise tehnoloogia. Sarnaselt loomulike pisaratega on Acuvue kontaktläätsede pinnale omased libedus, niiskus, siledus ja hapnikujuhtivus. Kõik selleks, et kaitsta läätsede abil sinu silma väsimuse ja ärrituse eest.
10-st ACUVUE OASYS läätsede kasutajast 7 kinnitab, et need kontaktläätsed on senikasutatutest kõige mugavamad läätsed ja seda isegi pidevalt elektroonikaseadmeid kasutades

Kontaktläätsed 1-DAY ACUVUE TruEye with HYDRACLEAR 1

1 DAY  Acuvue TruEye läätsede HYDRACLEAR tehnoloogia aitab säilitada silma loomulikku talitlust, lisaks pole TruEye kontaktläätsesid silmas üldse tunda.
 • HYDRACLEAR® tehnoloogia 1 tagab läätse niisutuseja ülimalt sileda pinna, mis aitab hoida stabiilsena pisarakilet ja silma loomulikku talitlust.
 • HYDRACLEAR® tehnoloogia 1 tagab, et läätsi polesilmas tunda.
 • Sõltumatud kliinilised uuringud näitavad, et 1-DAY ACUVUE® TruEye® kontaktläätsede kandmine on võrreldav läätsedemittekasutamisega.
Kõrgeima UV-kaitsega kõigi ühepäevaste kontaktläätsede hulgas
Pidevalt kontaktläätsesid kasutavatel inimestel aitavad 1-DAY ACUVUE® TruEye® läätsed säilitada silma loomuliku oleku kogu päeva jooksul ja ka pikema perioodi vältel.
1 DAY Acuvue HYDRACLEAR Tehnoloogiaga läätsede materjali koostisesse kuuluv PVP jäljendab niisutavat toimet nii sarvkestale kui laugudele, tänu millele on läätsede mõju silmale minimaalne.

Kontaktläätsed 1-DAY ACUVUE MOIST

Ühepäevased läätsed mis aitavad tagada lisakaitset tundlikele silmadele, et  läätsede kandmisel ei tekkiks kuivus- ja ebamugavustunnet. Acuvue Moist lisakaitse on äärmiselt tähtis pidevatele läätsekasutajatele ja kontaktläätsede kasutamist kaaluvatele inimestele. Läätsede kahekordse toimega EYE-INSPIRED DESIGN aitab kaasa silma talitlusele.

Kuivad läätsed võivad tekitada kandmisel ebameeldivaid probleeme

Acuvue kontaktläätsed on innovatsiooni ja kvaliteedi eeskujud. Acuvue läätsed on saadaval mitmes erinevas valikus: 1 päevased läätsed, 30 päevased läätsed ( kuuajased läätsed ), Multifokaalsed läätsed ehk mitmevaatelised läätsed, Astigmatism -i korrigeerivad toorilised läätsed ja värvilised läätsed.  Mis ühendab kõiki neid tooteid ? Johnson & Johnson kvaliteet ! Kõik Acuvue tooted on valiminud J&J poolt ning seega kannavad kõrgeimat kvaliteeti ja usaldust.   Acuvu kontaktläätsede tootmisel kasutatakse palju uusi ja täiesti innovaatilisi lmaterjale ning tehnoloogiaid.  Neid on lähemalt seletatud iga kontaktläätse juures põhjalikumalt.  Ülaltoodud läätsede puhul saad olla kindel, et ükskõik millise tooteperekonna ja üksiktoote kasuks otsustad, sinu silmad on alati hoitud, sinu pilk on alati selge ning sa saad segamatult keskenduda oma igapäevastele toimingutele.

Johnson & Johnson

Nimi
Hinne
Hinnang
0/5 (0 Reviews)