Air Optix Aqua Multifocal

Hind alates: 24.90 

Puhasta
Air Optix Aqua Multifocal Klientide hinnang: 0 out of 5 based on 0 reviews.

Air Optix Aqua Multifocal – Multifokaalsed kontakläätsed

  • Te olete üle 40 aasta vana ja kannate lugemisprille
  • Teile ei meeldi progressiivsed prillidläätsed või sooviksite prillide asemel kanda kontaktläätsesid
  • Te ei ole rahul monofokaalsete prilliläätsedega
  • Teil on kaugelenägemisega probleeme ja soovite proovida kontaktläätsesid ja tunda  nende mugavust

AIR OPTIX Aqua MULTIFOCAL on mitmevaatelised kuuajalised silikoonhüdrogeelist  kontaktläätsed,  mis sobivad nii päevaseks kui ka ööpäevaringseks kandmiseks. Läätsed tagavad suurepärase nägemise kaugele, lähedale ja keskdistantsile. Kontaktläätsede väga hea hapniku läbilaskvus (138Dk/t) võimaldab silmale loomulikku hapnikutarvet kogu kandmisperioodi jooksul, ka une ajal. Niisutav komponent lääse materjalis ei lase silmal kuivada ning ei lase silmal liigselt kuivada üheski tingimuses. Pinna unikaalne plasmatöötlus väldib proteiinide ladestumist läätse pinnale ja hoiab läätse kauem puhtana. Läätsed sobivad hästi inimestele, kes töötavad palju arvutiga ja kellel esineb kuiva silma sündroomi. Läätsede hea ühilduvus sarvkestaga tagab pisaravedeliku loomuliku liikumise ning võimaldab selgema nägemise ja mugavama tunde pikemaks ajaks. Läätsed sobivad neile kes muude kontaktläätsedega on kogenud silmade kuivust, ärritust ja punetamist.

AIR OPTIX Aqua MULTIFOCAL – uue disainiga optimeeritud (kasutades kolme erinevat tüüpi läätsesid – väike, keskmine, suur) kontaktläätsed. Läätsede valik võimaldab ennetada kaugelenägemise halvenemist ja parandab seda igal tasandil. Läätsi võib kasutada päevaste läätsedena 1 kuu või ööpäevaläätsedena maksimaalselt 6 ööpäeva järjest. Läätsede kasutusaeg ja kandmisreziim on individuaalsed. Järgi läätsede kasutamisel optometristi või silmaarsti soovitusi.

Air Optix Aqua Multifocal 1-kuused päevaseks kandmiseks mõeldud kontaktläätsed vanuselise kaugnägelikkuse ehk presbüoopia mugavaks korrigeerimiseks. Presbüoopia mõjutab peaaegu iga inimest alates 40. eluaastast.

Precision Transition disain tagab selge nägemise kõikidel kaugustel. Läätse optiline tugevus muutub järk-järgult keskpunktist läätse servade suunas, võimaldades aju nägemiskeskusel fokusseerida samaaegselt erinevatele kaugustele.

AQUA Moisture System aitab suurendada ja hoida niiskust läätse pinnal.

Air Optix Aqua Multifocal läätsede disain on spetsiaalselt tehtud läätse efektiivseks vastamiseks pupilli loomulikule tööle. Et näha objekte lähidistantsil pupill aheneb, kuid kaugdistantsi jaoks ta suureneb, nii pupill töötab koos läätse disainiga. Precision Profile disainil on sujuv üleminek: läätse keskosas on lugemise tugevus, mis sujuvalt muutub keskdistantsi tugevuseks, ning ääres kaugtugevuseks. Bi-asfääriline läätsepind parandab kujutise kvaliteedi ja lihtsustab läätse asetamist silmadesse. AirOptix Aqua Multifocal läätsed sobivad Teile kui olete üle 40 aasta vana ja kannate lugemisprille või progressiivseid prilliläätsi ning tahate proovida kontaktläätsi.

0/5 (0 Reviews)
Kontaktläätsed
Materjal Lotrafilicon B
Läätsede tüüp Multifokaalsed
Tugevused -10.00 kuni +6.00
Kandmisaeg 30 päeva
Silmas hoidmise aeg 8 tundi
Kumerus BC 8.6
Diameeter 14.2
Hapniku Läbilaskvus 138(Dk/t)
Veesisaldus 33%
UV kaitse Ei
Saadavus Laos

Brand

Air Optix

 

AIR OPTIX Kontaktläätsed

AIR OPTIX läätsed lasevad sul läätsede kandmise mured unustada ja keskenduda oma päevale. Air Optix läätsed pakuvad kandmisel suurepärast selget ja teravat vaadet ning mugavustunnet kogu kandmisperioodi vältel. Kandmisperioodi pikkus ulatub sõltuvalt läätsetüübist kuni 30 ööpäevani. Pane silma ja võid unustada, et sa kannad läätsesid. Läätsed on selle muretu kasutamise jaoks valmistatud innovaatilise uue tehnoloogia alusel, mis eristab meid kõikidest teistest läätsedest.

AIR OPTIX SmartShield Technology

Uudne tehnoloogia mis loob läätse pinnale imeõhukese kaitsva proteiine ja muid jääke hülgava kaitsekihi. Nii püsivad teie läätsed jääkainetest puhtamad kogu kandmisperioodi jooksul. Läätsede pind püsib samuti kauem niisutatuna mis omakorda tähendab väiksemat ärritust teie silmadele. Air Optix läätsed on tehtud eriti hingavast materjalist mis kannab läbi läätse silma pinnale piisavas koguses hapniku. Hoidas teie silmad tervetena. Miks valida AIR OPTIX HydraGlyde läätsed ? SmartShield tehnoloogia kaitseb läätse pinda sinna kogunevate jääkainete eest HydraGlyde Moisture Matrix hoiab läätse pinna veelgi kauem niisutatuna. Läätsed sobivad suurepäraselt isegi aktiivse elustiiliga inimestele.

AIR OPTIX NIGHT & DAY AQUA Kontaktläätsed

Läätsed mis sobivad sinu kiire elutempoga Pidevalt kiire? Jõuad koju väsinuna? UNustad õhtuti läätsed silmast võtta? Air Optix Night and Day Aqua läätsed annavad sulle vabaduse kanda läätsesid ööpäevaringselt ja kasvõi 30 päeva järjest. Miks kasutada Air Optix ööpäevaringseid läätsesid?
  • Silmaasrstide ja spetsialistide poolt lubatud kandmiseks kuni 30 päeva järjest
  • Patendeeritud SmartShield tehnoloogia kaitse
  • Aqua system niisutus

Alcon

Alcon
Nimi
Hinne
Hinnang
0/5 (0 Reviews)