Air Optix Aqua Sphere

Hind alates: 14.95 

Puhasta
Air Optix Aqua Sphere Klientide hinnang: 5 out of 5 based on 2 reviews.

Tellisin naisel

★★★★★
5 5 1
Minu naine jäi väga rahule. Läätsed sobivad silmaga, Väga komfortsed kanda. Tellin kindlasti uuesti. Aitähh teie teenindusele

Minu lemmikud

★★★★★
5 5 1
Minu lemmik läätsed. Väga pehmed ja saab kaua silmas hoida. Hea hind

Alconi kuuajalised kontakläätsed – Air Optix Aqua Sphere. (Mõnes poes müügil  kui iWear Air või iWear XR Comfort.)

Tavalised kontaktläätsed võivad silmi ärritada. Air optix Aqua läätsede juures on see probleem lahendatud unikaalsele niisutava ainega ja tänu väga pehmele kontaktpinnale. Aqua niisutuskomponent tagab parema läätse kandmismugavuse terve päeva jooksul. Air Optix läätsede väga pehme pind vähendab oluliselt deposiitide kogunemise tõenäosust läätsedele, mis lisab samuti kasutusmugavust. Läätsede pinna revolutsiooniline plasmatöötlus väldib proteiinide ladestumist läätse pinnale ja hoiab läätse pinna kauem puhtana. AirOptix Aqua läätsesid võib kasutada päevaste läätsedena kuni 1 kuu või ööpäevaste läätsedena maksimaalselt kuni 6 ööpäeva järjest. Air Optix Aqua kontaktläätsede asfääriline läätsedisain tagab hea nägemisteravuse. Alconi valmistatud lääts on hea kontaktlääts igapäevaseks või ööpäevaseks kandmiseks.

AIR OPTIX AQUA kontakläätsi võib hoida silmas järjest 6 ööpäeva

AIR OPTIX AQUA kontaktläätsedel on eriti pehme, suurendatud hapniku ja niiskuse juhtimisel põhinev kattepind.

AQUA Moisture System hoiab silma niisutatuna ja tagab eriti mugava ning probleemivaba kasutuse.

Pikaajaliseks kandmiseks mõeldud läätsedele esitatavad nõudmised on oluliselt suuremad ühepäevaste läätsede omadest. Läätsed peavad kogu kandmise aja säilitama omadused mis on neil pakist võttes. See tähendab keerulisemat struktuuri, läbimõeldumat viimistlust ning mis peamine kõige kõrgema klassiga materjale mis läätsetööstus pidevalt täiustab.

Kontaktläätsede ööpäevaringseks kandmiseks konsulteeri optometristi või silmaarstiga. Pideval kandmisel on iga 6 päeva järel vajalik kontakläätsede puhastamine ja desinfitseerimine.

 

0/5 (0 Reviews)
Kontaktläätsed
Materjal Lotrafilicon B
Tugevused -10.00 kuni +6.00
Kandmisaeg 30 päeva
Silmas hoidmise aeg 6 ööpäeva järjest
Kumerus BC 8.6
Diameeter 14.2
Hapniku Läbilaskvus 138(Dk/t)
Veesisaldus 33%
UV kaitse Ei
Saadavus Laos

Brand

Air Optix

 

AIR OPTIX Kontaktläätsed

AIR OPTIX läätsed lasevad sul läätsede kandmise mured unustada ja keskenduda oma päevale. Air Optix läätsed pakuvad kandmisel suurepärast selget ja teravat vaadet ning mugavustunnet kogu kandmisperioodi vältel. Kandmisperioodi pikkus ulatub sõltuvalt läätsetüübist kuni 30 ööpäevani. Pane silma ja võid unustada, et sa kannad läätsesid. Läätsed on selle muretu kasutamise jaoks valmistatud innovaatilise uue tehnoloogia alusel, mis eristab meid kõikidest teistest läätsedest.

AIR OPTIX SmartShield Technology

Uudne tehnoloogia mis loob läätse pinnale imeõhukese kaitsva proteiine ja muid jääke hülgava kaitsekihi. Nii püsivad teie läätsed jääkainetest puhtamad kogu kandmisperioodi jooksul. Läätsede pind püsib samuti kauem niisutatuna mis omakorda tähendab väiksemat ärritust teie silmadele. Air Optix läätsed on tehtud eriti hingavast materjalist mis kannab läbi läätse silma pinnale piisavas koguses hapniku. Hoidas teie silmad tervetena. Miks valida AIR OPTIX HydraGlyde läätsed ? SmartShield tehnoloogia kaitseb läätse pinda sinna kogunevate jääkainete eest HydraGlyde Moisture Matrix hoiab läätse pinna veelgi kauem niisutatuna. Läätsed sobivad suurepäraselt isegi aktiivse elustiiliga inimestele.

AIR OPTIX NIGHT & DAY AQUA Kontaktläätsed

Läätsed mis sobivad sinu kiire elutempoga Pidevalt kiire? Jõuad koju väsinuna? UNustad õhtuti läätsed silmast võtta? Air Optix Night and Day Aqua läätsed annavad sulle vabaduse kanda läätsesid ööpäevaringselt ja kasvõi 30 päeva järjest. Miks kasutada Air Optix ööpäevaringseid läätsesid?
  • Silmaasrstide ja spetsialistide poolt lubatud kandmiseks kuni 30 päeva järjest
  • Patendeeritud SmartShield tehnoloogia kaitse
  • Aqua system niisutus

Alcon

Alcon
Nimi
Hinne
Hinnang
0/5 (0 Reviews)