Air Optix HydraGlyde

Hind alates: 4.95 

Puhasta
Air Optix HydraGlyde Klientide hinnang: 4 out of 5 based on 1 reviews.

★★★★☆
4 5 1
Kindlasti kõige paremad läätsed. Mugavad esimesest päevast peale. Ei olnud mingit harjutamise probleemi

HydraGlyde pinnakatte eelised:

 • Kauakestev kaitse ja läätse hürdratsioon kogu päeva jooksul
 • Pidev kaitse läätse pinnale tekkivate ärritavate deposiitide vastu
 • Hea nägemisteravus ja kestev mugavustunne kogu päeva jooksul

Alconi uus ja täiendatud Air Optixi versioon – Air Optix plus HydraGlyde. Silikoonhüdrogeelist asfäärilise disainiga 1-kuused kontaktläätsed, sobivad nii päevaseks kui ka ööpäevaringseks kandmiseks. Air Optix plus HydraGlyde on viimase põlvkonna silikoon-hüdrogeelist, õhku läbilaskvad ja niiskust säilitavad kontaktläätsed kus on 5 korda rohkem hapniku sisaldust kui eelmisel versioonil. Läätsede valmistamisel kasutatud tehnoloogia tagab tervisliku ja mugava läätsekandmise

AirOptix plus Hydraglyde sisaldab 2 uuendust:

 • SmartShield tehnoloogiat
 • HydraGlyde Moisture Matrix töötlust.

Silikoonhüdrogeelist asfäärilise disainiga 1-kuused kontaktläätsed sobivad nii päevaseks kui ka ööpäevaringseks kandmiseks. Läätsedel on väga hea hapniku läbilaskvus (Dk/t 138) mis omakorda võimaldab silmale loomulikku hapnikutarvet kogu kandmisperioodi jooksul, sealhulgas ka magamise ajal. Niisutav komponent lääse materjalis ei lase silmal kuivada ning teeb läätse pikemaajalise kandmise eriti mugavaks. Uuenenud pinnakatte töötlus tagab kauakestva läätse hüdratatsiooni kogu päeva kestel ning lisaks kaitse läätse pinnale tekkivate ärritavate deposiitide vastu. Pinnakate kaitseb läätse silma sattnud kosmeetika eest, näiteks ripsmetušš, kreemid jms. Asfääriline läätsedisain tagab hea nägemisteravuse. Läätsed on saadaval kumerusega BC 8.6.

Läätsed sobivad neile, kes töötavad palju kuvariga või viibivad konditsioneeritud/kuiva õhuga ruumides. Asfääriline läätsedisain tagab hea nägemisteravuse.

Läätsedel on:

 • Materjal Lotrafilcon B (silikoonhüdrogeel).
 • Veesisaldus 33%
 • Hapniku läbikanduvusindeks Dk/t 138
 • UV 400 kiirguskaitse

UV-kaitsega kontaktläätsed ei asenda UV-kaitsega päikeseprille, kuna nad ei kata täielikult silma ja selle ümbrust.

AirOptix plus HydraGlyde läätsi võib kasutada päevaste läätsedena 1 kuu jooksul või ööpäevaläätsedena maksimaalselt 6 ööpäeva järjest. Läätsede kasutamisel järgi optometristi või silmaarsti soovitusi.

0/5 (0 Reviews)
Kontaktläätsed
Materjal Lotrafilicon B
Tugevused -12.00 kuni +8.00
Kandmisaeg 30 päeva
Silmas hoidmise aeg 8 tundi
Kumerus BC 8.6
Diameeter 14.2
Hapniku Läbilaskvus 26(Dk/t)
Veesisaldus 33%
UV kaitse Ei
Saadavus Laos

Brand

Air Optix

 

AIR OPTIX Kontaktläätsed

AIR OPTIX läätsed lasevad sul läätsede kandmise mured unustada ja keskenduda oma päevale. Air Optix läätsed pakuvad kandmisel suurepärast selget ja teravat vaadet ning mugavustunnet kogu kandmisperioodi vältel. Kandmisperioodi pikkus ulatub sõltuvalt läätsetüübist kuni 30 ööpäevani. Pane silma ja võid unustada, et sa kannad läätsesid. Läätsed on selle muretu kasutamise jaoks valmistatud innovaatilise uue tehnoloogia alusel, mis eristab meid kõikidest teistest läätsedest.

AIR OPTIX SmartShield Technology

Uudne tehnoloogia mis loob läätse pinnale imeõhukese kaitsva proteiine ja muid jääke hülgava kaitsekihi. Nii püsivad teie läätsed jääkainetest puhtamad kogu kandmisperioodi jooksul. Läätsede pind püsib samuti kauem niisutatuna mis omakorda tähendab väiksemat ärritust teie silmadele. Air Optix läätsed on tehtud eriti hingavast materjalist mis kannab läbi läätse silma pinnale piisavas koguses hapniku. Hoidas teie silmad tervetena. Miks valida AIR OPTIX HydraGlyde läätsed ? SmartShield tehnoloogia kaitseb läätse pinda sinna kogunevate jääkainete eest HydraGlyde Moisture Matrix hoiab läätse pinna veelgi kauem niisutatuna. Läätsed sobivad suurepäraselt isegi aktiivse elustiiliga inimestele.

AIR OPTIX NIGHT & DAY AQUA Kontaktläätsed

Läätsed mis sobivad sinu kiire elutempoga Pidevalt kiire? Jõuad koju väsinuna? UNustad õhtuti läätsed silmast võtta? Air Optix Night and Day Aqua läätsed annavad sulle vabaduse kanda läätsesid ööpäevaringselt ja kasvõi 30 päeva järjest. Miks kasutada Air Optix ööpäevaringseid läätsesid?
 • Silmaasrstide ja spetsialistide poolt lubatud kandmiseks kuni 30 päeva järjest
 • Patendeeritud SmartShield tehnoloogia kaitse
 • Aqua system niisutus

Alcon

Alcon
Nimi
Hinne
Hinnang
0/5 (0 Reviews)