Air Optix Colors

Hind alates: 24.90 

Puhasta
Air Optix Colors Klientide hinnang: 5 out of 5 based on 1 reviews.

★★★★★
5 5 1
Supper head läätsed. Proovige kindlasti

Air Optix Colors

  • Subtle värvitoonid on loomulikumad, Green, Blue, Gray, Pure Hazel, Brown.
  • Vibrant toonid on erksamad ning säravamad Brilliant Blue, Sterling Gray, Gemstone Green, Honey
  • Proovi erinevaid värvikombinatsioone  >> AirOptix Color Studio´s. <<

AIR OPTIX® Colors on silikoonhüdrogeelist valmistatud värvilised kontaktläätsed, millel on 6 x suurem hapniku läbikandvus kui teistel tuntud värvilistel läätsedel. Läätsede kõrge hapniku läbilaskevõime (Dk/t 138) annab silmadele erakordse mugavustunde pikaks ajaks – silmad ei puneta ja näevad välja terved isegi päeva lõpus. Niisutavad komponendid lääse materjalis ei lase silmal kuivada ning teevad läätse pikemaajalise kandmise eriti mugavaks. Kontaktläätsed on valmistatud silikoonhüdro­geelist (Lotrafilcon B), mille unikaalne plasmatöötlus ei lase valgujääkidel ja tolmul kinnituda läätse pinnale.Läätsed sobivad neile kes teiste kontktläätsedega on kogenud smade kuivust, ärritust ja punetamist. Läätsed sobivad ideaalselt neile, kes töötavad palju arvutiga. Asfääriline läätsedisain tagab hea nägemisteravuse. AirOptix Colors kontaktläätsedel on loomulikud värvitoonid, mis on saavutatud FreshLook® 3-in-1 tehnoloogiaga. Värv on kantud silikoonhüdrogeelsele läätse materjalile, tagades sel moel värvide sulandumise silma loomuliku värvitooniga. AirOptix Colors värviliste läätsede valmistamisel on kasutatud populaarsete AirOptix Aqua tavaläätsede platformi. Läätse diameeter on väiksem ja seetõttu on nende läätsede kandmine tunduvalt mugavam võrreldes teiste läätsedega – lääts liigub silmas vähem. Läätsed sobivad nii lühinägelikkuse korrigeerimiseks kui ka lihtsalt loomuliku silmavärvi muutmiseks ilma läätse tugevuseta. Võimalik on valida üheksa erineva AIR OPTIX® COLORS kontaktläätse värvitooni vahel, mis muudavad loomuliku silmavärvi säravamaks. Samuti sobivad läätsed kandmiseks ka tumedatele silmadele. Toonide lõpptulemused sõltuvad oma silmavärvist. Pure Hazel, Brown, Honey, Green, Gray, Blue, Brilliant Blue, Gemstone Green, Sterling Gray. Pupilliavause suurus on ca 6,5mm.

 

Värviliste kontaktläätsede värvikiht võib teatud juhtudel katta silmaava osa, seepärast võib nägemisväli olla piiratud, varjutatud, jne. See on normaalne ja tavaline seisund kontaktläätsede kandmise alguses. Enamasti silmad kohanevad niisuguse piiratusega, kuid on ka erandeid. Viimasel juhul ei soovitata värvilisi kontaktläätsesid kanda. Silmade lõppvärv värviliste läätsedega võib erineda piltidel näidatud värvidest ja sõltuda üldisest Sinu silmade ning läätsede värvide kombinatsioonist. Läätsede kasutusaeg ja kandmisrežiim on individuaalne. Läätsede kandmisel järgi optometristi või silmaarsti soovitusi.

0/5 (0 Reviews)
Kontaktläätsed
Materjal Lotrafilicon B
Läätsede tüüp Värvilised
Tugevused -8.00 kuni +6.00
Kandmisaeg 30 päeva
Silmas hoidmise aeg 8 tundi
Kumerus BC 8.6
Diameeter 14.2
Hapniku Läbilaskvus 110(Dk/t)
Veesisaldus 67%
UV kaitse Ei
Saadavus Laos

Brand

Air Optix

 

AIR OPTIX Kontaktläätsed

AIR OPTIX läätsed lasevad sul läätsede kandmise mured unustada ja keskenduda oma päevale. Air Optix läätsed pakuvad kandmisel suurepärast selget ja teravat vaadet ning mugavustunnet kogu kandmisperioodi vältel. Kandmisperioodi pikkus ulatub sõltuvalt läätsetüübist kuni 30 ööpäevani. Pane silma ja võid unustada, et sa kannad läätsesid. Läätsed on selle muretu kasutamise jaoks valmistatud innovaatilise uue tehnoloogia alusel, mis eristab meid kõikidest teistest läätsedest.

AIR OPTIX SmartShield Technology

Uudne tehnoloogia mis loob läätse pinnale imeõhukese kaitsva proteiine ja muid jääke hülgava kaitsekihi. Nii püsivad teie läätsed jääkainetest puhtamad kogu kandmisperioodi jooksul. Läätsede pind püsib samuti kauem niisutatuna mis omakorda tähendab väiksemat ärritust teie silmadele. Air Optix läätsed on tehtud eriti hingavast materjalist mis kannab läbi läätse silma pinnale piisavas koguses hapniku. Hoidas teie silmad tervetena. Miks valida AIR OPTIX HydraGlyde läätsed ? SmartShield tehnoloogia kaitseb läätse pinda sinna kogunevate jääkainete eest HydraGlyde Moisture Matrix hoiab läätse pinna veelgi kauem niisutatuna. Läätsed sobivad suurepäraselt isegi aktiivse elustiiliga inimestele.

AIR OPTIX NIGHT & DAY AQUA Kontaktläätsed

Läätsed mis sobivad sinu kiire elutempoga Pidevalt kiire? Jõuad koju väsinuna? UNustad õhtuti läätsed silmast võtta? Air Optix Night and Day Aqua läätsed annavad sulle vabaduse kanda läätsesid ööpäevaringselt ja kasvõi 30 päeva järjest. Miks kasutada Air Optix ööpäevaringseid läätsesid?
  • Silmaasrstide ja spetsialistide poolt lubatud kandmiseks kuni 30 päeva järjest
  • Patendeeritud SmartShield tehnoloogia kaitse
  • Aqua system niisutus

Alcon

Alcon
Nimi
Hinne
Hinnang
0/5 (0 Reviews)