DAILIES TOTAL 1

Hind alates: 24.95 

Puhasta
DAILIES TOTAL 1 Klientide hinnang: 4.7 out of 5 based on 4 reviews.

ÜLLATUS !!!

★★★★★
5 5 1
Aitähh! Pakis oli kahe karbi asemel veel rohkem läätsesid täiesti tasuta kaasas. Milline üllatus. ah jaa... komm oli ka. Nii lahe üllatus. Olen kõikidele teid soovitanud ja läätsed loomulikult ka on SUPPER

★★★★☆
4 5 1
Minule ka sobisid. Kahjuks 30 päevased läätsed on hinna poolest atraktiivsemad. Samas raha eest tervist ei osta ja kui vähegi võimalik tellin Total 1 läätsesid ka edaspidi. PS. Kas tasuta läätsed on alati üllatuseks kaasas ?

Auhinnamängu läätsed

★★★★★
5 5 1
Sain küll auhinnaks aga väga meeldiv üllatus. Nii võitmine kui ka läätsed ise. Silmas on tõesti kerged ning õhukesed. Ei tea miks ma varem pole neid kasutanud. Igatahes nüüd minu lemmikud

Alcon DAILIES TOTAL1 – Kõrgeima veesisaldusega kontaktläätsed

Dailies Total 1 kontaktläätsed on maailma parima niiskuse sisaldusega ühekordsed läätsed.  Nende loomises osales üle 100 teadlase, töötades üle kogu maailma selle nimel, et luua enneolematu kontaktlääts mis oleks niiskuse sisaldusest võrdne sinu silma loomuliku keskonnaga.  Nende ühepäevaste kontaktläätsede loomise juures tuli luua uut moodi tehnoloogia mis võimaldas toota täiesti uue materjali mis kannab endas sinu silma jaoks lisaks niiskusele ka suurepärast hapnikujuhtivust.

Parimast materjalist ühepäevased kontaktläätsed ja kontaktivaba tunne silmas.

Total 1 kontaktläätsed on valmistatud hüdrogeel materjalist ning on seetõttu pehmemad, paremate niiskust säilitavate ja hapniku läbilaskvate omadustega. Läätse pinnal on tänu innovaatilistele materjalidele suudetud saavutada 80% veesisaldusega kattekiht mis vähendab igasuguse läätse materjalist tuleneva ärrituse või ebamugavustunde silmas sisuliselt nullini. Lääts muutub sinu silma loomulikuks osaks tänu üli tehnoloogilisele läätse materjalile

Alcon Dailies Total 1 on hetkel kõige parema hapniku läbikanduvusega 1-päevased kontaktläätsed (Dk/t 156). Nendes läätsedes läätsedes on ühendatud silikoonhüdrogeeli kõrge hapniku läbilaskvus ning hüdrofiilsete omadustega geeli erakordne pehmus ja ülikõrge veesisaldus (80%). Dailies Total 1 läätsed valiti 2014 aastal parimateks kontaktläätsedeks. Uusima tehnoloogi järgi valmistatud ühepäevased silikonhüdrogeel materjalist kontaktläätsed. Läätsekandjale on need 1 päevased läätsed ainulaadsed seetõttu, et läätse keskosas on veesisaldus 33% (omane silikoonhüdrogeelmaterjalile), et hapnik pääseks läätses hästi silmani. Kontaktläätsede pinnal on veesisaldus üle 80% – nii on tagatud ülipehmed ja mugavad läätsed kogu päeva vältel. Läätse sees olev silikoonhüdrogeel materjal võimaldab hapnikul sinu silma pinnale jõuda kuni 6 korda suuremal määral võrreldes traditsiooniliste 1-päevaste lääsedega. Tulemuseks on kontaktläätsed, mis sobivad eriti hästi tundlikele ja kuivama kippuvatele silmadele. Läätsede soovitav kandmisaeg on kuni 16 tundi.

1-päevased läätsed on hooldusvabad ja need visatakse ära peale kasutamist. Läätsede kasutamisel järgi optometristi või silmaarsti soovitusi.

  • Materjal Delefilcon A (silikoonhüdrogeel).
  • Läätse veesisaldus 33% (läätse pinnal 80%)
  • Hapniku läbikanduvus Dk/t 156
  • Läätsed on UV-kaitsega

Probleemide vältimiseks küsi läätsede kasutusjuhendit optometristilt või silmaarstilt ja palu neil selgitada läätsede õiget kandmisrežiimi.

UV-kaitsega kontaktläätsed ei asenda UV-kaitsega päikeseprille, kuna nad ei kata täielikult silma ja selle ümbrust

0/5 (0 Reviews)
Kontaktläätsed
Materjal Delefilicon A
Tugevused -10.00 kuni +6.00
Kandmisaeg 1 päev
Silmas hoidmise aeg Kuni 16 tundi
Kumerus BC 8.5
Diameeter 14.1
Hapniku Läbilaskvus 156(Dk/t)
Veesisaldus 33%
UV kaitse Ei
Saadavus Laos

Brand

Alcon

Alcon

Dailies

DAILIES kontaktläätsed

 
Nimi
Hinne
Hinnang
0/5 (0 Reviews)