BIOTRUE läätsevedelik

Hind alates: 6.95 

Puhasta
BIOTRUE läätsevedelik Klientide hinnang: 0 out of 5 based on 0 reviews.

Biotrue läätsevedelik firmalt Bausch & Lomb

Kõikide pehmete kontaktläätsede desinfitseeri­miseks, puhastamiseks ja säilitamiseks.

Puhastab ja niisutab
Biotrue läätsevedelik sobib kõikide pehmete kontaktläätsede hoolduseks. Läätsevedelik eemaldab tõhusalt läätsele ladestunud valgujäägid ning sobib läätsede pesemiseks, loputamiseks, säilitamiseks ja niisutamiseks. Kuna vedeliku pH sarnaneb inimese silmade pH-le, siis ei ärrita see silmi.

Inspireerituna inimsilmast ühendab Biotrue läätsehooldusvedelik kolme uuendust:

 1. Biotrue pH tase on sarnane terve inimese pisaravedeliku pH’ga. Terved silmad suudavad hoolitseda selle eest, et oleks tagatud ka tervislik keskkond. Biotrue sarnane pH tase pisaravedeliku pH’le võimaldab säilitada silma loomupärase toimimise ja kaitse. Lisaks võimaldab pisarate pH tasemega kattuv Biotrue pH desinfektantidel efektiivsemalt toimida.
 2. Biotrue sisaldab hüaluronaani, niisutajat, mida leidub ka inimkehas, sealhulgas pisarates ja silma sarvkesta epiteelis. Biotrue’s sisalduv hüaluronaan seob ja hoiab niiskust, vähendab niiskusekadu, transpordib rakkudele hapnikku, toitaineid ja eemaldab jääkaineid. Tänu hüaluronaani sisaldusele on vähem kontaktläätsedest tingitud kuivustunnet, hõõrdumist, sügelust, silmade punetust. Biotrue võimaldab pikendada päevast kontaktläätsede kandmist ja kergendab läätsede eemaldamist silmast.
 3. Biotrue hoiab kasulikud pisaravedeliku valgud aktiivsetena. Inimese pisaravedelikus on leitud üle 400 erineva valgu. Valgud kogunevad kontaktläätse pinnale juba esimeste kandmistundide jooksul. Valgud kaotavad väliste tegurite mõjutusel oma struktuuri, kasulikkuse ja denatureeruvad, muutudes läbipaistmatuks. Seetõttu tekivad kontaktläätse pinnale vett hülgavad kogumikud, mis vähendavad nägemisteravust, tekitavad kuivust, hõõrdumistunnet ja ebamugavust. Bitorue eemaldab valgud, hoides samas kasulikud valgud nagu laktoferriin ja lüsosüüm aktiivsetena kuna nad omavad antimikroobset toimet. Lisaks hoolitseb Biotrue ka denatureerunud valkude eemaldamise eest, mida on raskem välja uhada.

Kolme uuenduse koostoime saavutab kõrge tõhususe mikroobide eemaldamisel. Pehme, kuid äärmiselt tõhusa toimega lahus annab iga päev mugavuse ja loomulikkuse tunde.

Erakordselt universaalne läätsevedelik kõrvaldab suurepäraselt kogunenud mustuse ja desinfitseerib pinda, laskmata tekkida keskkonnal, mis soodustab mikroorganismide kogunemist. Selline desinfitseerimine vastab rahvusvahelistele standarditele. Lahuse abil on teil kerge eemaldada ka valgulist kattu – õnnestunud puhastusprotsessi jaoks piisab, et jätaksite läätsed ligunema vähemalt 4 tunniks. Puhastas läätsedes säilib optimaalne niiskus isegi kogu päeva läätsesid kandes. Selle eest hoolitseb hüaluroonhape – see toimib nagu loomulik määrdeaine. Lisaks sellele vastab lahuse pH pisarate pH-le, millega garanteeritakse silmade värskus. Biotrue vedelik sobib isegi silikoonhüdrogeelläätsede puhastamiseks ja hooldamiseks. Te võite loputada selles läätsesid enne seda kui silma panete ja jätta läätsed selle sisse ööseks. Avatud pudel tuleb ära tarvitada kolme kuu jooksul.


Warning: call_user_func() expects parameter 1 to be a valid callback, no array or string given in /data01/virt71149/domeenid/www.silmapood.ee/htdocs/wp-content/themes/flatsome/woocommerce/single-product/tabs/tabs.php on line 62

Brand

Bausch + Lomb

Läätsed inspireerituna sinust

BioTrue ONEday 1 päevased läätsed

Sinu päevad on pikad. Sinu elutempo on kiire. Iga päev nõuab sinu silmadelt suurt pingutust, eriti ekraanide taga töötades. Telefon, arvuti, telekas. Kõik need seadmed nõuavad sinu tähelepanu ja selle tõttu väheneb sinu silmade pilkumine kuni 66%. See omakorda teeb läätsde kandmise ebamugavaks, kihelevaks ja kuivaks. Biotrue ONEday läätsed säilitavad kuni 98% niiskusest ka pika päeva lõpuks. 16 tunnised päevad? Biotrue läätsed on sinu elutempo jaoks valmis. Biotrue ONEday läätsed:
 1. Säilitavad 98% läätse niiskusest kuni 16 tunniks
 2. Annavad terava ja selge pildi kogu kandmise ajaks
 3. Pakuvad UVA ja UVB kaitset kahjuliku UV kiirguse vastu

Biotrue ONEday kontaktläätsed – sinu silmadest inspireeritud.

Sinu silmade bioloogiast inspireeritud läätsed töötavad kui sinu silma loomulik osa. Läätsed ei tundu võõrkehana ja ei tekita ebamugavustunnet või ärritust. Kontaktläätse materjal ja tehnoloogia on loodud jäljendama sinu silma loomuliku ehitust, kaitsma silma ja hoidma silma niiskena. Läätsedel on erakordselt hea hapniku läbilaskvus, mis ei lase silma pinnale tekkida mikro kahjustustel ja sinu silmad püsivad tervetena. Biotrue ONEday läätsed on ühekordsed läätsed ja tänu sellele saad igat päeva alustada uue värske ja puhta läätsepaariga. EI mustusele, mikroobidele ja ärritajatele. Sina naudid teravat ja selget pilti ja sinu silmad tänavad sind hoolitsuse eest.

PureVision2 kuni 30 päevased läätsed

Kiire elutempo ja järjest suuremad nõudmised meie silmadele.  See on läätsetootjate suurim väljakutse. Kuidas luua läätsed mis suudaksid teie nõudmistega sammupidada? Bausch + Lomb PureVision2 kontaktläätsed on esmaklassiline näide sellest, kuidas luua läätsed mis mõistavad sinu silma vajadusi.
PureVision2 läätsesid võid hoida silmas kuni 30 päeva järjest
 • Selge ja hea nähtavus  isegi hämaras
 • Väga õhuke lääts - mugavus ja loomulik tunne terve päev.
 • Hingav läätsematerjal. Hapnik pääseb silmani ja sinu silmad püsivad tervena.
 • Lubatud kanda kuni 30 ööpäeva
PureVision2 läätsed tagavad sulle mugava kandmise, hea nägemise ka hämaras ning neid võid hoida silmas vajadusel ööpäevaringselt.

SofLens Daily Disposable kontaktläätsed

Ühepäevased mugavad kontaktläätsed, erakordselt heade optiliste näitajatega ühekordsed läätsed mis vähendavad moonutusi ja hägusust. Iga päev uus värske läätse paar tagab maksimaalse võimaliku värskuse, puhtuse ja mugavuse. Peale kandmist viska läätsed ära ja võta hommikul pakist uued värsked läätsed asemele. Ei mingit lahust ega puhastamist. Saadaval ka toorilised läätsed

SofLens59

Ületamatu kombinatsioon mugavusest ja selgest ja teravast vaateväljast mida sa head läätsede juures alati otsinud oled. SofLens59 läätsed on valmistatud proteiini tõkkelisest materjlaist mis aitab oluliselt parandada teie läätsede kandmismugavust.

 • Pikaajaliselt testitud, proteiinide kindlamast materjalist mugavad ja ärritusevabamad läätsed
 • Väga lihtne käsitleda. Hõlpsalt avatavad konteinerid.

BioTrue

Biotrue kontaktläätsed

Sinu päevad on pikad. Sinu elutempo on kiire. Iga päev nõuab sinu silmadelt suurt pingutust, eriti ekraanide taga töötades. Telefon, arvuti, telekas. Kõik need seadmed nõuavad sinu tähelepanu ja selle tõttu väheneb sinu silmade pilkumine kuni 66%. See omakorda teeb läätsde kandmise ebamugavaks, kihelevaks ja kuivaks.Sinu silmade bioloogiast inspireeritud läätsed töötavad kui sinu silma loomulik osa. Läätsed ei tundu võõrkehana ja ei tekita ebamugavustunnet või ärritust. Kontaktläätse materjal ja tehnoloogia on loodud jäljendama sinu silma loomuliku ehitust, kaitsma silma ja hoidma silma niiskena. Läätsedel on erakordselt hea hapniku läbilaskvus, mis ei lase silma pinnale tekkida mikro kahjustustel ja sinu silmad püsivad tervetena.
Pakend

120ml, 300ml

Nimi
Hinne
Hinnang