Biotrue ONEday for Presbyopia

Hind alates: 34.90 

Puhasta
Biotrue ONEday for Presbyopia Klientide hinnang: 0 out of 5 based on 0 reviews.

Biotrue ONEday for Prespyopia kontaktläätsed

Biotrue ONEday for Presbyopia on mugavad multifokaalsed 1-päevased inimsilmast inspireeritud, uut hüpergeeli sisaldavad 1-päevased mitmevaatelised kontaktläätsed. Uudsed hüpergeel materjalist Biotrue läätsed tagavad silmale vajaliku hapnikutaseme ( 93%) ja kandmismugavuse. Biotrue ONEday for Presbyopia läätsede kolmetsooniline progresseeruv disain tagab hea nägemisteravuse lähedale, keskdistantsile ja ka kaugele. Add LOW +1,50D / HIGH +2,50D Loomulikku pisarakile lipiidikihti imiteeriv läätse välispind tagab väga hea niiskustunde. Läätsede veesisaldus (78%) on võrdne inimese silmasarvkesta omaga tagades läätsekandmismugavuse ka pika päeva lõpuks. Läätsedel on UV filter. Kerge käsitseda. Läätsed on saadaval kumerusega BC 8.6.

 • Silmad püsivad värskena tänu suurepärasele hapnikujuhitavusele – silma pääseb 93% hapnikku ja silmad on tänu sellele värsked terve päeva.
 • Biotrue ONEday läätsed on mugavad suure veekoguse (78%) tõttu. See on võrdne sinu silma sarvkestas oleva niiskusega ja läätsed ei tekita kuivustunnet
 • Läätse sisekiht imiteerib oma koostiselt lipiidide kihti pisarakiles. See takistab kuivuse ja ärrituse tunde tekkimist:
 • Läätsede tootmisel kasutatav optikatehnoloogia High Definition tagab suurepärase nähtavuse – nägemine jääb teravaks, aga kujutis selgemaks isegi hämaras
 • UV-filter kaitseb silmi UV-kiirte kahjuliku toime eest.

Kuigi läätsel on küll UV filter kuid kuna lääts katab silma ainult osaliselt ega kata silmavalget, siis ei anna see 100% kaitset kahjuliku päikesekiirguse eest. Seega tuleks täiendavalt kindlasti kasutada ka päikeseprille. Probleemide vältimiseks küsi läätsede kasutusjuhendit optometristilt või silmaarstilt ja palu neil selgitada läätsede õiget kandmisrežiimi.

Elust Inspireeritud. Sinu elust.

Biotrue läätsed aitavad su päeva alustada ja ka lõpetada hästi niisutatud silmadega. Silmad ei kuiva, läätsed ei ärrita silmi. Sa saad keskenduda oma tegevuses peamisele – iseendale. Olgu su päevad lühikesed või pikad, BioTrue ONEday läätsed hoiavad sinuga sammu.  BioTrue läätsesid võid hoida silmas kuni 16 tundi järjest.  Need on läätsed mis säilitavad ka 16 tunni möödudes kuni 98%  niiskusest.

HyperGel tehnoloogia

See on kombinatsioon klassikalisest hüdrogeelist ja silikoonhüdro­geelist. Tulemuseks on suure veesisaldusega ja maksimaalse hapnikujuhtivusega läätsed. Läätse pinnal olevad aktiivosakesed moodustavad lipiididest koosneva kihi, mis takistab veekadu. Läätsed püsivad meeldivalt niisketena ning säilitavad oma optilised näitajad terve kandmisaja vältel. Läätsed sisaldavad 78% vett, mis on võrdne sarvkesta veesisaldusega.  Biotrue Oneday läätsed mitte ainult ei lihtsusta läätsede kandmist, vaid tagavad pideva mugavustunde, enamasti teile ei meenugi, et kannate läätsesid.

Sinu päevad on pikad. Sinu elutempo on kiire. Iga päev nõuab sinu silmadelt suurt pingutust, eriti ekraanide taga töötades. Telefon, arvuti, telekas. Kõik need seadmed nõuavad sinu tähelepanu ja selle tõttu väheneb sinu silmade pilkumine kuni 66%. See omakorda teeb läätsde kandmise ebamugavaks, kihelevaks ja kuivaks.

Biotrue ONEday läätsed säilitavad kuni 98% niiskusest ka pika päeva lõpuks. 16 tunnised päevad? Biotrue läätsed on sinu elutempo jaoks valmis.

Biotrue ONEday läätsed:

 1. Säilitavad 98% läätse niiskusest kuni 16 tunniks
 2. Annavad terava ja selge pildi kogu kandmise ajaks
 3. Pakuvad UVA ja UVB kaitset kahjuliku UV kiirguse vastu

Biotrue ONEday kontaktläätsed – sinu silmadest inspireeritud.

Sinu silmade bioloogiast inspireeritud läätsed töötavad kui sinu silma loomulik osa. Läätsed ei tundu võõrkehana ja ei tekita ebamugavustunnet või ärritust. Kontaktläätse materjal ja tehnoloogia on loodud jäljendama sinu silma loomuliku ehitust, kaitsma silma ja hoidma silma niiskena. Läätsedel on erakordselt hea hapniku läbilaskvus, mis ei lase silma pinnale tekkida mikro kahjustustel ja sinu silmad püsivad tervetena.

Biotrue ONEday läätsed on ühekordsed läätsed ja tänu sellele saad igat päeva alustada uue värske ja puhta läätsepaariga. EI mustusele, mikroobidele ja ärritajatele. Sina naudid teravat ja selget pilti ja sinu silmad tänavad sind hoolitsuse eest.

0/5 (0 Reviews)
Kontaktläätsed
Materjal Nesofilicon A
Läätsede tüüp Multifokaalsed
Tugevused -9.00 kuni +6.00
Kandmisaeg 1 päev
Silmas hoidmise aeg Kuni 16 tundi
Kumerus BC 8.6
Diameeter 14.2
Hapniku Läbilaskvus 42(Dk/t)
Veesisaldus 78%
UV kaitse Jah
Saadavus Tellimisel
ADD LOW (+0,75 kuni +1,5) HIGH (+1.75 kuni+2.50)

Brand

Bausch + Lomb

Läätsed inspireerituna sinust

0/5 (0 Reviews)

BioTrue ONEday 1 päevased läätsed

Sinu päevad on pikad. Sinu elutempo on kiire. Iga päev nõuab sinu silmadelt suurt pingutust, eriti ekraanide taga töötades. Telefon, arvuti, telekas. Kõik need seadmed nõuavad sinu tähelepanu ja selle tõttu väheneb sinu silmade pilkumine kuni 66%. See omakorda teeb läätsde kandmise ebamugavaks, kihelevaks ja kuivaks. Biotrue ONEday läätsed säilitavad kuni 98% niiskusest ka pika päeva lõpuks. 16 tunnised päevad? Biotrue läätsed on sinu elutempo jaoks valmis. Biotrue ONEday läätsed:
 1. Säilitavad 98% läätse niiskusest kuni 16 tunniks
 2. Annavad terava ja selge pildi kogu kandmise ajaks
 3. Pakuvad UVA ja UVB kaitset kahjuliku UV kiirguse vastu

Biotrue ONEday kontaktläätsed – sinu silmadest inspireeritud.

Sinu silmade bioloogiast inspireeritud läätsed töötavad kui sinu silma loomulik osa. Läätsed ei tundu võõrkehana ja ei tekita ebamugavustunnet või ärritust. Kontaktläätse materjal ja tehnoloogia on loodud jäljendama sinu silma loomuliku ehitust, kaitsma silma ja hoidma silma niiskena. Läätsedel on erakordselt hea hapniku läbilaskvus, mis ei lase silma pinnale tekkida mikro kahjustustel ja sinu silmad püsivad tervetena. Biotrue ONEday läätsed on ühekordsed läätsed ja tänu sellele saad igat päeva alustada uue värske ja puhta läätsepaariga. EI mustusele, mikroobidele ja ärritajatele. Sina naudid teravat ja selget pilti ja sinu silmad tänavad sind hoolitsuse eest.

PureVision2 kuni 30 päevased läätsed

Kiire elutempo ja järjest suuremad nõudmised meie silmadele.  See on läätsetootjate suurim väljakutse. Kuidas luua läätsed mis suudaksid teie nõudmistega sammupidada? Bausch + Lomb PureVision2 kontaktläätsed on esmaklassiline näide sellest, kuidas luua läätsed mis mõistavad sinu silma vajadusi.
PureVision2 läätsesid võid hoida silmas kuni 30 päeva järjest
 • Selge ja hea nähtavus  isegi hämaras
 • Väga õhuke lääts - mugavus ja loomulik tunne terve päev.
 • Hingav läätsematerjal. Hapnik pääseb silmani ja sinu silmad püsivad tervena.
 • Lubatud kanda kuni 30 ööpäeva
PureVision2 läätsed tagavad sulle mugava kandmise, hea nägemise ka hämaras ning neid võid hoida silmas vajadusel ööpäevaringselt.

SofLens Daily Disposable kontaktläätsed

Ühepäevased mugavad kontaktläätsed, erakordselt heade optiliste näitajatega ühekordsed läätsed mis vähendavad moonutusi ja hägusust. Iga päev uus värske läätse paar tagab maksimaalse võimaliku värskuse, puhtuse ja mugavuse. Peale kandmist viska läätsed ära ja võta hommikul pakist uued värsked läätsed asemele. Ei mingit lahust ega puhastamist. Saadaval ka toorilised läätsed

SofLens59

Ületamatu kombinatsioon mugavusest ja selgest ja teravast vaateväljast mida sa head läätsede juures alati otsinud oled. SofLens59 läätsed on valmistatud proteiini tõkkelisest materjlaist mis aitab oluliselt parandada teie läätsede kandmismugavust.

 • Pikaajaliselt testitud, proteiinide kindlamast materjalist mugavad ja ärritusevabamad läätsed
 • Väga lihtne käsitleda. Hõlpsalt avatavad konteinerid.

BioTrue

Biotrue kontaktläätsed

Sinu päevad on pikad. Sinu elutempo on kiire. Iga päev nõuab sinu silmadelt suurt pingutust, eriti ekraanide taga töötades. Telefon, arvuti, telekas. Kõik need seadmed nõuavad sinu tähelepanu ja selle tõttu väheneb sinu silmade pilkumine kuni 66%. See omakorda teeb läätsde kandmise ebamugavaks, kihelevaks ja kuivaks.Sinu silmade bioloogiast inspireeritud läätsed töötavad kui sinu silma loomulik osa. Läätsed ei tundu võõrkehana ja ei tekita ebamugavustunnet või ärritust. Kontaktläätse materjal ja tehnoloogia on loodud jäljendama sinu silma loomuliku ehitust, kaitsma silma ja hoidma silma niiskena. Läätsedel on erakordselt hea hapniku läbilaskvus, mis ei lase silma pinnale tekkida mikro kahjustustel ja sinu silmad püsivad tervetena.
Nimi
Hinne
Hinnang
0/5 (0 Reviews)