PureVision 1 Toric

Hind alates: 49.90 

Puhasta
PureVision 1 Toric Klientide hinnang: 4 out of 5 based on 1 reviews.

★★★★☆
4 5 1
Minul polegi alternatiivi. Ainukesed läätsed mis minu silmadele sobivad, sest diameeter ja kumerus on sellised. Õnneks väga positiivselt üllatasid need läätsed

PureVision 1 Toorilised 30 päevased kontaktläätsed

Astigmatismi korrigeerivad kontaktläätsed, mis pakuvad head nägemisteravust, suurepärast mugavustunnet, lihtsat käsitsemist ning vastupidavust. Päevaseks või ka ööpäevaringseks kandmiseks mõeldud toorilised kontaktläätsed PureVision Toric sobivad suurepäraselt kokku astigmaatilise silma ehitusega. Bausch & Lomb toorilised kontaktläätsed parandavad märgatavalt nägemisteravust juba -0.75 CYL juures. Läätsed on toodetud Lo-Torque Design tehnoloogiaga mis sobib suurepäraselt kokku astigmaatilise silma vajadustega. Purevision Toric läätsed tagavad loomuliku hapniku varustuse, et silmad ei punetaks ja oleksid terved. Performa pinnatöötlus tõrjub lipiide, mustust ning toetab läätse märguvust, ilma et väheneks hapniku või vedeliku ülekanne. Ümar servaprofiil soodustab pisaravahetust läätse all ja ei ärrita silmakudet. Läätsed säilitavad hästi oma veesisaldust ja kuju ning neid on kerge käsitleda. Pikaajalisel ööpäevasel kandmisel on vajalik iga 7 päeva järel läätsede puhastamine ja desinfitseerimine.

Purevision Toric läätsi kandes toimub silmades loomulik hapnikuvarustus – silmad ei puneta ja tunduvad terved kogu päeva jooksul. Performa pinnatöötlus tõrjub lipiide, mustust ning toetab läätse niiskustaset ilma, et väheneks hapniku või vedeliku ülekanne. Läätse ümar servaprofiil soodustab pisaravahetust läätse all ja ei ärrita silmakudet. Eespinna asfäärilise disainii tõttu hajub valgus vähe, seetõttu on parem nii nägemistaju kui kontrastitunnetus.

Läätsi on kerge käsisleda ka esmakordsel läätsekasutajal. Võimaldab paindlikku kandmisrežiimi ilma, et kontaktläätsede kasutusaeg lüheneks.

Kuuajalised PureVision 1 silikoonhüdrogeelist toorilised astigmatismi korrigeerivad kontaktläätsed, mis võimaldavad paindlikku kandmisrežiimi ja ööpäevast kandmist ilma kontaktläätse kasutusaja lühenemiseta! See tähendab, et PureVision kontaktläätsi võite kasutada päevaste kontaktläätsedena või ka optometristi/silmaarsti loal aeg-ajalt ööpäevaringselt kuni maksimaalselt 30 ööpäeva. Pikaajalisel ööpäevasel kandmisel on vajalik iga 7 päeva järel läätsede puhastamine ja desinfitseerimine. Kui tahate kanda kontaktläätsesid nii päeval kui öösel, konsulteerige oma silmaarstiga, kes hindab teie silmade seisundit ja läätsede pideva kandmise võimalust. Paindlik kandmisrežiim on võimalik tänu kõrgele hapnikujuhtivusele, spetsiaalsele pinna- ja servatöötlusele, mis aitavad tõrjuda pisaravedeliku jääkprodukte, mustust ning säilitada pisaravahetust läätse all, et silmad oleks niisutatud, kaitstud, toidetud ja puhtad.

PureVision läätsed kindlustavad nii ärkvel olles kui ka magades silmale loomuliku hapniku taseme, mis on vajalik sarvkestale tervisliku keskkonna loomiseks ja mugavaks kandmiseks. Sul on vabadus teha kontaktläätsedega lõunauinakut, päevitada, tegeleda spordiga, käia matkal, reisil, ööbida tähistaeva all – muretsemata läätsede hügieeni ja hooldusvahendite pärast. Nagu iga teise läätse puhul tuleb esimese ebamugavustunde tekkimisel PureVision silmast eemaldada ning ärritusnähtude püsimisel konsulteerida oma silmaarsti või optometristiga. Ära unusta, et pärast kuuajalist pidevat kandmist on vajalik teha vähemalt üks täiesti läätsevaba päev.

Lisaväärtusena pakuvad PureVision kontaktläätsed väga head nägemisteravust tänu kõrgteholoogilisele disainile, mida kohandatakse maksimaalse tulemuse saavutamiseks vastavalt läätse tugevusele. Eespinna asfäärilise disaini tõttu hajub valgus suhteliselt vähe, mistõttu paraneb nägemistaju ja kontrastitunnetus.  PureVision kontaktläätsed neutraliseerivad optilistele süsteemidele (silmad, läätsed) omase sfäärilise aberratsiooni, mis annab selge ja moonutustevaba nägemise. Tänu läätse enda ja silma poolt tekitatud valguse hajumise minimeerimisele paraneb nägemis-ja kontrastitaju, mille eeliseid on tunda eriti hämaras.

Tänu optimaalse veesisalduse, Perfoma pinnatöötluse ja servadisainile hästi niiskust juhtivad, mistõttu sobilikud ka kuivemale silmale.

PureVision kontaktläätsi on väga kerge käsitleda, nad hoiavad hästi vormi, ei dehüdreeru nii kiiresti ja omavad B&L inside-out märgistust ning kergelt sinakat varjundit.

Tootja lubab neid kanda kuni 30 päeva järjest ilma silmast ära võtmata, kuid enne tellimist tuleb kindlasti konsulteerida oma optometristiga, kes hindab sinu silma eripära ja sobilikkust ööpäevaringseks läätsekandmiseks, võimaldab seda läätse proovida ning tutvustab selle eripära; samuti soovitab läätsevedelikku, mis sobib silikoon-hüdrogeelläätsedega kasutamiseks.

0/5 (0 Reviews)
Kontaktläätsed
Materjal Balafilcon A
Läätsede tüüp Toorilised
Tugevused -9.00 kuni +6.00
Kandmisaeg 30 päeva
Silmas hoidmise aeg Kuni 16 tundi
Kumerus BC 8.6
Diameeter 14.2
Hapniku Läbilaskvus 101(Dk/t)
Veesisaldus 36%
UV kaitse Ei
Saadavus 1 -2 nädalat

Brand

Bausch + Lomb

Läätsed inspireerituna sinust

0/5 (0 Reviews)

BioTrue ONEday 1 päevased läätsed

Sinu päevad on pikad. Sinu elutempo on kiire. Iga päev nõuab sinu silmadelt suurt pingutust, eriti ekraanide taga töötades. Telefon, arvuti, telekas. Kõik need seadmed nõuavad sinu tähelepanu ja selle tõttu väheneb sinu silmade pilkumine kuni 66%. See omakorda teeb läätsde kandmise ebamugavaks, kihelevaks ja kuivaks. Biotrue ONEday läätsed säilitavad kuni 98% niiskusest ka pika päeva lõpuks. 16 tunnised päevad? Biotrue läätsed on sinu elutempo jaoks valmis. Biotrue ONEday läätsed:
  1. Säilitavad 98% läätse niiskusest kuni 16 tunniks
  2. Annavad terava ja selge pildi kogu kandmise ajaks
  3. Pakuvad UVA ja UVB kaitset kahjuliku UV kiirguse vastu

Biotrue ONEday kontaktläätsed – sinu silmadest inspireeritud.

Sinu silmade bioloogiast inspireeritud läätsed töötavad kui sinu silma loomulik osa. Läätsed ei tundu võõrkehana ja ei tekita ebamugavustunnet või ärritust. Kontaktläätse materjal ja tehnoloogia on loodud jäljendama sinu silma loomuliku ehitust, kaitsma silma ja hoidma silma niiskena. Läätsedel on erakordselt hea hapniku läbilaskvus, mis ei lase silma pinnale tekkida mikro kahjustustel ja sinu silmad püsivad tervetena. Biotrue ONEday läätsed on ühekordsed läätsed ja tänu sellele saad igat päeva alustada uue värske ja puhta läätsepaariga. EI mustusele, mikroobidele ja ärritajatele. Sina naudid teravat ja selget pilti ja sinu silmad tänavad sind hoolitsuse eest.

PureVision2 kuni 30 päevased läätsed

Kiire elutempo ja järjest suuremad nõudmised meie silmadele.  See on läätsetootjate suurim väljakutse. Kuidas luua läätsed mis suudaksid teie nõudmistega sammupidada? Bausch + Lomb PureVision2 kontaktläätsed on esmaklassiline näide sellest, kuidas luua läätsed mis mõistavad sinu silma vajadusi.
PureVision2 läätsesid võid hoida silmas kuni 30 päeva järjest
  • Selge ja hea nähtavus  isegi hämaras
  • Väga õhuke lääts - mugavus ja loomulik tunne terve päev.
  • Hingav läätsematerjal. Hapnik pääseb silmani ja sinu silmad püsivad tervena.
  • Lubatud kanda kuni 30 ööpäeva
PureVision2 läätsed tagavad sulle mugava kandmise, hea nägemise ka hämaras ning neid võid hoida silmas vajadusel ööpäevaringselt.

SofLens Daily Disposable kontaktläätsed

Ühepäevased mugavad kontaktläätsed, erakordselt heade optiliste näitajatega ühekordsed läätsed mis vähendavad moonutusi ja hägusust. Iga päev uus värske läätse paar tagab maksimaalse võimaliku värskuse, puhtuse ja mugavuse. Peale kandmist viska läätsed ära ja võta hommikul pakist uued värsked läätsed asemele. Ei mingit lahust ega puhastamist. Saadaval ka toorilised läätsed

SofLens59

Ületamatu kombinatsioon mugavusest ja selgest ja teravast vaateväljast mida sa head läätsede juures alati otsinud oled. SofLens59 läätsed on valmistatud proteiini tõkkelisest materjlaist mis aitab oluliselt parandada teie läätsede kandmismugavust.

  • Pikaajaliselt testitud, proteiinide kindlamast materjalist mugavad ja ärritusevabamad läätsed
  • Väga lihtne käsitleda. Hõlpsalt avatavad konteinerid.

Purevision

Soodsad ja kvaliteetsed kontaktläätsed

Pikkade aastate jooksul on PureVision saanud läätsekandjate seas armastatud brändiks. Miljonid inimesed üle maailma eelistavad just PureVision kontaktläätsesid. Nende läätsede eelis on väga hea kandmismugavus.  Vali enda silmale sobivad tugevused, baaskõver ja diameeter, ning võid peale läätsede silma panemist unustada, et sa üldse kontaktläätsesid kannad. Ükskõik kas otsid kontaktläätsesid lühinägelikkuse või kaugnägelikkuse korrigerimiseks, või on sul diagnoositud astigmatism.  PureVision läätsed pakuvad lahendust igale sinu probleemile.  Soovid multifokaalseid läätsesid?  Pole probleemi. PureVision Multifocal  aitab. Ainuke tootesari mida PureVison ei paku on värvilised kontaktläätsed. PureVision tooted:  Tavalised kontaktläätsed, toorilised kontaktläätsed, multifokaalse d kontaktläätsed.
Nimi
Hinne
Hinnang
0/5 (0 Reviews)