ReNu MPS läätsevedelik

Hind alates: 4.95 

Puhasta
ReNu MPS läätsevedelik Klientide hinnang: 0 out of 5 based on 0 reviews.

ReNu MPS läätsevedelik tundlikele silmadele

Renu MPS on universaalne läätsehooldusvedelik tundlikele silmadele. Läätsevedelik on mõeldud kuuajaliste, pehmete kontaktläätsede, k.a silikoonhüdrogeelist läätsede puhastamiseks, loputamiseks, säilitamiseks ja desinfitseerimiseks. Valmistaja soovitab puhastada läätsi mehhaaniliselt, selleks tuleb läätsi peopesal nimetissõrmega vedeliku sees ettevaatlikult mõlemalt poolt hõõruda ja seejärel korralikult loputada. Peale lahuse kasutamist sulgeda hoolikult pudeli kork. Pudeli ots ei tohi kokku puutuda silmaga ega teiste pindadega. Desinfitseerimiseks hoidke läätsi ReNu lahuses vähemalt 4 tundi.

ReNu läätsevedeliku koostises olevate pehmete koostisosade tõttu iseloomustavad kontaktläätsede vedelikku ReNu MPS tõhusad puhastavad omadused. See võimaldab igakülgselt ja igapäevaselt hoolitseda kontaktläätsede hügieeni eest. Koostisse kuuluv poloksamiin puhastab läätsede pinnad lipiididest ja ümbritseva keskkonna mustusest ning kindlustab silmadele pideva mugavuse ja värskuse, sest paremaks niisutamiseks ja hea nähtavuse tagamiseks on läätsede pinna puhtus väga oluline. Spetsiaalne koostisaine DYMED vastutab läätsede kaitse eest, et sinna ei koguneks baktereid ja mikroorganisme. Selline desinfitseerimine takistab erinevate infektsioonide teket. Võite olla rahulik – läätsede hea seisukord säilitatakse. Iga sorti pehmete silokoonhüdrogeelläätsede puhastuslahus sobib eriti hästi tundlikele silmadele – see on valmistatud tõhusaks puhastamiseks, seejuures ilma silmi ääritava toimeta. Koostis: steriilne isotooniline lahus, boorhape, edetaatdinaatrium, naatriumboraat, naatriumkloriid, aktiivsed toimeained DYMED (polüaminopropüül biguaniidi) 0,00005%, poloksamiin 1%. Ei sisalda kloorheksidiini ega timoresaali.

Hoiatused ja ettevaatusabinõud
Kui tekib silmade ärritus, mis ei möödu ja ägeneb, siis katkestage vedeliku kasutamine ja konsulteerige silmaarsti või optometristiga! Vältimaks tõsiseid komplikatsioone järgige kindlasti oma silmaarsti/optometristi nõuandeid kontaktläätsede hoolduse ja kandmisreziimi osas!
Silmapõletike vältimiseks ei tohi kasutada läätse hooldamisel muid vedelikke peale spetsiaalse läätselahuse.
Hoidke lastele kättesaamatus kohas! Ärge kasutage vedelikku, kui korgi turvarõngas on enne esmast avamist katki või puudub. Konsulteerige silmaarstiga kui on vajadus kasutada silmaravimeid.

Säilitamistingimused
Säilitage toatemperatuuril. Kasutage enne kehtivuse lõpptähtaega (v.t kuupäeva pakendilt). Allesjäänud lahus visake ära 3 kuud peale avamist


Warning: call_user_func() expects parameter 1 to be a valid callback, no array or string given in /data01/virt71149/domeenid/www.silmapood.ee/htdocs/wp-content/themes/flatsome/woocommerce/single-product/tabs/tabs.php on line 62

Brand

ReNu

Vali suurus

120 ml, 240 ml, 360 ml

Nimi
Hinne
Hinnang