ReNu MultiPlus läätsehooldusvedelik

Hind alates: 4.95 

Puhasta
ReNu MultiPlus läätsehooldusvedelik Klientide hinnang: 0 out of 5 based on 0 reviews.

ReNu MultiPlus läätsehooldusvedelik

Väga populaane  universaalne läätsehooldusvedelik ReNu MultiPlus on mõeldud kõikide pehmete kontaktläätsede, k.a silikoonhüdrogeelist läätsede puhastamiseks, valguosakeste eemaldamiseks, loputamiseks, säilitamiseks, desinfitseerimiseks ja niisutamiseks. Kontaktläätsede hoolduse, kandmisreziimi ja läätsevedeliku kasutamise osas konsulteerige silmaarsti/optometristiga. Tootja soovitab puhastada läätsi mehhaaniliselt, selleks tuleb läätsi peopesal nimetissõrmega vedeliku sees ettevaatlikult mõlemalt poolt hõõruda ja seejärel korralikult loputada. Peale lahuse kasutamist sulgeda hoolikult pudeli kork. Pudeli ots ei tohi kokku puutuda silmaga ega teiste pindadega. Desinfitseerimiseks hoidke läätsi ReNu lahuses vähemalt 4 tundi. Läätsevedelik sobib kasutamiseks ka tundlike silmade puhul.
Vahend sisaldab hüdranaati, mis on uudne proteiine eemaldav ühend. See lõhustab ladestunud valgud läätse pinnalt, takistab uute ladestuste teket ning läätsede puhastamine on oluliselt lihtsam. Üldreeglina ei ole läätsede hõõrumine enam vajalik.

Koostis: steriilne isotooniline lahus, mis sisaldab boorhapet, edetaatdinaatriumi, naatriumboraati ja naatriumkloriidi. Aktiivsed koostisosad: DYMED- (polüamiinoprobüülbiguaniid) 0,0001%, Hydranate (hüdroksüalküülfosfonaat) 0,03%, poloksamiin 1%.
Kui tekib silmade ärritus, mis ei möödu ja ägeneb, siis katkestage vedeliku kasutamine ja konsulteerige silmaarsti või optometristiga! Vältimaks tõsiseid komplikatsioone järgige kindlasti oma silmaarsti/optometristi nõuandeid kontaktläätsede hoolduse ja kandmisreziimi osas!
Silmapõletike vältimiseks ei tohi kasutada läätse hooldamisel muid vedelikke peale spetsiaalse läätselahuse.
Hoidke lastele kättesaamatus kohas! Ärge kasutage vedelikku, kui korgi turvarõngas on enne esmast avamist katki või puudub. Konsulteerige silmaarstiga kui on vajadus kasutada silmaravimeid.

Säilitamine
Säilitage toatemperatuuril. Kasutage enne kehtivuse lõpptähtaega (v.t kuupäeva pakendilt). Allesjäänud lahus visake ära 3 kuud peale avamist.


Warning: call_user_func() expects parameter 1 to be a valid callback, no array or string given in /data01/virt71149/domeenid/www.silmapood.ee/htdocs/wp-content/themes/flatsome/woocommerce/single-product/tabs/tabs.php on line 62

Brand

Bausch + Lomb

Läätsed inspireerituna sinust

BioTrue ONEday 1 päevased läätsed

Sinu päevad on pikad. Sinu elutempo on kiire. Iga päev nõuab sinu silmadelt suurt pingutust, eriti ekraanide taga töötades. Telefon, arvuti, telekas. Kõik need seadmed nõuavad sinu tähelepanu ja selle tõttu väheneb sinu silmade pilkumine kuni 66%. See omakorda teeb läätsde kandmise ebamugavaks, kihelevaks ja kuivaks. Biotrue ONEday läätsed säilitavad kuni 98% niiskusest ka pika päeva lõpuks. 16 tunnised päevad? Biotrue läätsed on sinu elutempo jaoks valmis. Biotrue ONEday läätsed:
  1. Säilitavad 98% läätse niiskusest kuni 16 tunniks
  2. Annavad terava ja selge pildi kogu kandmise ajaks
  3. Pakuvad UVA ja UVB kaitset kahjuliku UV kiirguse vastu

Biotrue ONEday kontaktläätsed – sinu silmadest inspireeritud.

Sinu silmade bioloogiast inspireeritud läätsed töötavad kui sinu silma loomulik osa. Läätsed ei tundu võõrkehana ja ei tekita ebamugavustunnet või ärritust. Kontaktläätse materjal ja tehnoloogia on loodud jäljendama sinu silma loomuliku ehitust, kaitsma silma ja hoidma silma niiskena. Läätsedel on erakordselt hea hapniku läbilaskvus, mis ei lase silma pinnale tekkida mikro kahjustustel ja sinu silmad püsivad tervetena. Biotrue ONEday läätsed on ühekordsed läätsed ja tänu sellele saad igat päeva alustada uue värske ja puhta läätsepaariga. EI mustusele, mikroobidele ja ärritajatele. Sina naudid teravat ja selget pilti ja sinu silmad tänavad sind hoolitsuse eest.

PureVision2 kuni 30 päevased läätsed

Kiire elutempo ja järjest suuremad nõudmised meie silmadele.  See on läätsetootjate suurim väljakutse. Kuidas luua läätsed mis suudaksid teie nõudmistega sammupidada? Bausch + Lomb PureVision2 kontaktläätsed on esmaklassiline näide sellest, kuidas luua läätsed mis mõistavad sinu silma vajadusi.
PureVision2 läätsesid võid hoida silmas kuni 30 päeva järjest
  • Selge ja hea nähtavus  isegi hämaras
  • Väga õhuke lääts - mugavus ja loomulik tunne terve päev.
  • Hingav läätsematerjal. Hapnik pääseb silmani ja sinu silmad püsivad tervena.
  • Lubatud kanda kuni 30 ööpäeva
PureVision2 läätsed tagavad sulle mugava kandmise, hea nägemise ka hämaras ning neid võid hoida silmas vajadusel ööpäevaringselt.

SofLens Daily Disposable kontaktläätsed

Ühepäevased mugavad kontaktläätsed, erakordselt heade optiliste näitajatega ühekordsed läätsed mis vähendavad moonutusi ja hägusust. Iga päev uus värske läätse paar tagab maksimaalse võimaliku värskuse, puhtuse ja mugavuse. Peale kandmist viska läätsed ära ja võta hommikul pakist uued värsked läätsed asemele. Ei mingit lahust ega puhastamist. Saadaval ka toorilised läätsed

SofLens59

Ületamatu kombinatsioon mugavusest ja selgest ja teravast vaateväljast mida sa head läätsede juures alati otsinud oled. SofLens59 läätsed on valmistatud proteiini tõkkelisest materjlaist mis aitab oluliselt parandada teie läätsede kandmismugavust.

  • Pikaajaliselt testitud, proteiinide kindlamast materjalist mugavad ja ärritusevabamad läätsed
  • Väga lihtne käsitleda. Hõlpsalt avatavad konteinerid.

ReNu

Vali suurus

60ml, 120ml, 240ml, 360ml

Nimi
Hinne
Hinnang