Näitan kõiki 8 tulemust

Värvilised läätsed olgu sinu saladus

Igapäevased Värvilised läätsed on tegelikult just igapäevaseks tavaliseks, normaalseks kasutamiseks. Väga suur teadustöö ja tootearendus on pandud nende läätsede arendamisesse, et tavalised lihtsad inimesed saaksid mitte kiisudeks ja vampiirideks kehastuda – vaid, et oleks võimalik esile tuua ja rõhutada oma silmade ilu. Püüda tähelepanu lisades silmadele sügavust,  lisada erinevaid varjundeid. Enamasti on värvilised läätsed just nimelt tagasihoidlikud ja silmavärvi toetavad. Keegi ei pea teadma sinu ilusate silmade pisikest saladust

Pidulikud Loomulikult on olukordi mis nõuavad suuremat ettevalmistust. Juuksed, meik, küüned, aga silmad?  Sa ei pea piirduma soengu või meigiga mis sobib sinu silmadele kui sa võid oma silmad soengu ja meigi kõik koos särama panna. Värvilised läätsed on just need abilised mis sinu silmadele soovitud tooni või varjundi annavad. Seda isegi siis kui sa ei kanna prille.

Lahedad Ja mõnikord tahame me lihtsalt ennastunustavalt lõbutseda ! Panna selga riided mis kontorisse või restorani ei sobi, kutsuda kokku sõbrad keda pole ammu näinud ja keerata kõik enda juures natule üle võlli, et oleks lõbus, et oleks teisiti.  Värvilised läätsed annavad sellisel juhul sulle just selle viimase “crazy”  noodi. Vaheta silmavärvi või kehastu kiisusilmaks valik on sinu, sest oled selle välja teeninud

Hind alates: 14.90 
Hind alates: 29.95 
Hind alates: 19.90 
Hind alates: 18.90 
Hind alates: 15.90 
POP
Hind alates: 16.90 
Hind alates: 18.90 
Hind alates: 18.90 


Värvilised läätsed

Miks kanda Sinu silmad on kaunid ning lummavad, sinu pilk soe ja vaade siiras. Siiski sooviks mõnikord muutust, kasvõi üheks päevaks - või hoopis õhtuks. Värvilised läätsed on selleks suurepärane võimalus. Saad valida õrnalt toonivad või varjundit lisavad värvilised läätsed mis annavad su silmadele salapära või muudavad need optiliselt suuremaks. Soovid üllatada sõpru uue silmavärviga ? Aga palun, värvilised läätsed aitavad muutuda sinisilmast, õhtumaa tumedaks kaunitariks või hoopis müstiliseks roheliste silmadega kiskjaks. Mis iganes on sinu eesmärk, värvilised läätsed on sulle abiks oma vallatute plaanide elluviimisel. Nagu tavalised läätsed nii ka värvilised läätsed tulevad mitmes eri suuruses ja vormis. Meie suurest valikust saad otsida just sulle sobiva diameetri ehk suurusega läätsed ning sinu silmadele sobiva kumeruse. Edasi jääb vaid valida läätsede värv ja sinu muutus võib alata. Ära unusta, et värvilised läätsed on küll sama turvalised ja ohutud silmale kui tavalised kontaktläätsed, kuid sarnaselt värvitutele kontaktläätsedele tuleb värvilised läätsed ööseks silmas eemaldada ning puhastada. Juhul kui kannad korduvkasutatavaid värvilisi kontaktlääsi siis kindlasti järgi nende puhastamisel ja säilitamisel valmistaja ning silmaarsti või optometristi juhiseid. Küsimuste korral pöördu samuti esmalt oma optometrisiti või silmaarsti poole, kes on sinu usaldusväärseim allikas silmade tervise küsimustes.

1 päevased värvilised läätsed

Vali endale meelepärased ühepäevased värvilised läätsed.

Kas sa kannad igapäevaselt 1 päevaseid kontaktläätsi ning soovid pisut oma silmavärvi muuta. Lisada silmadele sügavust ja salapära? Võibolla soovid silmade värvi lihtsalt vahelduse mõttes vahetada. Ühepäevased kontaktläätsed on hea võimalus kasutada kõige ohutumat ning silmasõbralikumat läätsetüüpi koos tooniva pigmentatsiooniga. Ühekordsed värvilised läätsed sobivad ka neile kes soovivad lihtsalt aegajalt oma silmavärvi varieerida. Võibolla õhtuti kinos või teatris käies. Alati ei pea piirduma vaid ühe läätsetüübiga. Ühepäevaste värviliste läätsede kandmisvõimalused ning kombineerimine tava läätsede või isegi prillidega on väga laialdased.
  • Oled ühepäevaste läätsede kandja ja soovid aegajalt tavaliste ühepäevaste läätsede asemel kasutada värvilisi ühepäevaseid kontaktläätsesid.
  • Oled 30 päevaste kontaktläätsede kandja ja hoiad ühepäevaseid värvilisi läätsesid pidulikeks juhtudeks.
  • Kannad igapäevaselt hoopis prille ja soovid mõnikord prillidest puhata ning oma kaunitele silmadele veelgi rohkem tähelepanu saada.
Värvilised ühekordsed läätsed on igati mugavad ning universaalsed abimehed sinu silmadele vallatu lisavärvi andmiseks.Silmapood.ee pakub teile järgnevaid ühepäevaseid värvilisi kontaktläätsesid: 1-Day Acuvue DefineFreshKon Colors FusionFreshKon 1-DAY Alluring EyesFreshlook illuminate 1 day

30 päevased värvilised läätsed

30 Päevased värvilised kontaktläätsed - Kui hindate mugavust Kui olete juba kogenud läätsekandja ning hindate värviliste kontaktläätsede pakutavat ilu ja kuuajaste läätsede mugavust, siis korduvkasutatavad värvilised läätsed on just teile. Te võite julgesti kanda oma toonivaid või silmavärvi täielikult katvaid läätsesid kuni 7 päeva järjest sarnaselt tavaliste 30 päevast läätsedega. Värvilised läätsed on sama mugavad, sama ohutud ning sama soodsad kui tavaläätsed. Teie ülesandeks on valida sobiv värv ning teie vallatud silmad saavad hoopis uue varjundi. 1 kuulised värvilised läätsed on soodsamad kui ühekordsed värvilised läätsed, kuid meeles tuleb pidada, et neid läätsesid tohib kasutada ainult 30 päeva jooksul esimesest kandmiskorrast arvestades. Seda hooimata sellest kas olete selle aja jooksul kandnud tooteid 1 korra või iga päev. 30 päevased ehk ühekuuse kandmisajaga värvilised läätsed sobivad läätsekandjale kes:
  • soovib kanda värvilisi kontaktläätsesid sagedaselt
  • omab kogemust tavaliste 30 päevaste läätsede puhastamise ja säilitamisega
Silmapood.ee pakub sulle järgnevat valikut: FreshKon Alluring EyesAir Optix ColorsFreshlook ColorblendsFreshLook DimensionsFreshLook Colors