meist

meist 1
meist 2

Käty Veski
Juhataja

Töötan selleks, et tuua sinuni kõige paremad tooted ja kaubelda välja kõige paremad pakkumised.

SILMAPOOD.EE – terve meeskond sinu heaks  töötamas

Silmapood.ee on sinu meeskond.  Me oleme sinu seljataga ükskõik mida sinu silmad vajavad. Küsi pakkumist, võrdle tooteid, küsi nõu või jaga oma arvamust.   Mis iganes küsimuses – silmapood.ee üritab sind alati aidata.  Kirjuta meile facebookis, saada e-mail või veel parem helista.  

Kõige lihtsam – kõige mugavam

Iga päev töötavad kümned inimesed selle nimel, et kontaktläätsede ostmine oleks teile lihtne.   Teeme kogu keerulise töö teie eest ja teil piisab vaid valida oma lemmik toode ja minna lähimasse pakiautomaati  oma läätsedele järgi.  Nii lihtne see ongi. 

Anname sulle rohkem aega

Meie eesmärk on anda sulle rohkem aega. Aega endale, aega kallite inimese jaoks.  Aega, et minna ja vaadata ja näha.  Hoiame sinu aega. Teeme  otsimise, kontrollimise  ja võrdlemise töö sinu eest.Nii hoiame kokku sinu aega ja leiame parimad tooted. Meie poes on tooted soodsad kuid kontrollitud ja kvaliteetsed.  Anname sulle garantii, ükskõik millise toote valid. Soovi korral saad 2 nädala jooksul valitut toote kasvõi tagastada kui see ei vasta sinu nõuetele.  Kontrollime, et tooted mida teile toome oleksid originaalid mitte koopiad, et need tuleksid ametlikult maaletoojalt ehk lühidalt – need oleksid täpselt need samad läätsed ja tooted mida müüakse ka apteegis või prillipoes. 

Küsi ja me vastame

[recaptcha]