Prillipood – kas vajadus või harjumus ?

Paljud inimesed on harjunud ostma riideid riidepoest, raamatuid raamatupoest ja prille prillipoest .  Sellise harjumuse taga on teadmine, et poes tervitab teid mingi valik tooteid mida saate katsuda ja proovida ning spetsialist kes oskab teie küsimustele vastata ning soovitada erinevaid tooteid.

Mis teha aga siis kui te ei vaja suurt valikut tooteid või käega katsumist.  Kui te ostate kogu aeg ühte ja sama toodet?

Kas kontaktläätsede ostmine prillipoest või optikapoest on hädavajalik kui te ostate iga kuu täpselt sama toote ja internetis on epoed nagu silmapood.ee kes müüvad täpselt seda sama toodet kuni 60% odavamalt?

Prillipoed on kindlasti epoodidega võrreldes ebavõrdses seisus.  Prillipood peab muretsema müügipinna, personali, hoidma laos prilliraamid, prilliklaasid muretsema  silmade kontrollimiseks tehnika jne.  Kõik see peegeldub ka optikapoes müüdavate toodete hinnas.

Kuid kas sina tarbijana pead selle kinni maksma ?  Sa ei osta ei prilliraame ega klaase ega vaja ka koolitatud personali. Sa ostad iga kord täpselt ühe ja sama väikse toote kuid maksad nagu oleksid tarbinud suures ulatuses optikapoe hüvesid.

Prillipoe asemel vali mõistlikum silmapood.ee e-pood

Paljud inimesed on alguses olnud kahtlevad – ma ei tea mida täpselt tellida. Kus on need numbrid ja kuhu need sisestada.

Kõik mida sa vajad kontaktläätsede tellimiseks on sinu juba olemasolevate kontaktläätsede pakend. Sellel on olemas kogu informatsioon sinu läätsede kohta.  Läätsede tellimiseks on vaja teada Silmade tugevust märgitud sinu eelmiste läätsede pakendil kui PWR või D  Lisaks on vaja teada kumerust ( BC ) ja diameetrit (DIA )  See ongi kõik.

Tee paus ja vaata oma karbilt kasvõi harjutuse mõttes kas leiad kõik kolm numbrit üles.

kontaktläätsede andmed pakendil

Ei olnud ju raske ega keeruline? Vastupidi silmapood.ee on tehtud just selleks, et läätsede tellimine oleks lihtne.

Lihtne valida, lihtne tellida ja lihtne kätte saada.

Meil on sulle lihtne küsimus. Kui kaugel on lähim prillipood?  Ilmselt lähimas kaubanduskeskuses või kui te elate linnast väljas siis lähimas suuremas linnas.  Kui lähedal on teile aga lähim pakiautomaat? 95%-l vastajatest on pakiautomaat lähima toidupoe juures. Mis tähendab, et tellides kontaktläätsed silmapood.ee kaudu saad sa oma läätsed kätte palju lähemalt, ja kasvõi juba järgmise poes käigu ajal.

Jäänud on kaks olulist küsimust.  Hind ja turvalisus.

Tellides e-poest säästad kontaktläätsedelt prillipoega võrreldes kuni 60% igas kuus.

Mõtle milline kokkuhoid see aasta jooksul on.  Lisaks sellele, et sinu tellimus ootab sind paari päevaga sinu lähima toidupoe pakiautomaadis, hoiad kokku ühe keskmise puhkusereis jagu raha aastas.   Arvestades tööd mida sa pead igapäevaselt tegema ning seda vähest aega mis puhkamiseks antakse on 200 – 300 lisaeurot puhkuse planeerimisel  väga väljateenitud preemia.

Meie usume, et sa oled seda väärt. Meie usume, et kui sa võtad 2 minutit aega, et otsida läätsede pakendilt vajalikud andmed ning sisestada need silmapoe lehele on need ilmselt käesoleva aasta kõige targemalt kulutaud minutid.

E-kaubandus on toonud paljudesse valdkondadesse varasemaga võrreldes kliendisõbralikumad hinnad.  Elektroonika, riided, parfümeeria, üle poole kõikidest nendest toodetest tellitakse juba e-poodidest.

E-poed on muutunud usaldusväärseks ja laialdaselt kasutatavaks vahendiks oma igapäevatoodete soetamisel.  Miks maksta rohkem harjumusest.

Kas kõik kontaktläätsed tulevad samast kohast ?

Kujutage pilti kõik kontaktläätsed mida müüakse prillipoodides ja mida müüakse eesti e-poodides tulevad täiesti otseses mõttes ühest ja samast kastist, ühe ja sama maaletooja laost. 

Vähemalt silmapood.ee  e-poes müüdavad kontaktläätsed tulevad kõik täpselt samadelt maaletoojatelt kelle käest tellivad oma tooted ka prillipoed. 

Vahe on vaid selles, et prillipoed tellivad tooted ette ja mõned tooted võivad pikka aega poes ostjat oodata. Silmapood.ee aga toimetab kõik tooed teile otse maaletooja laost, seega ei mingit riiulitel tolmamist vaid värsked ja uued tooted päeva paariga otse pakiautomaati.  Sama toode mis prillipoes, ainult soodsam ja värskem.

Kokkuvõtteks võib öelda, et vanad harjumused võivad tänases e-poodide ja online teenuste maailmas kalliks maksma minna ja seda selle sõna kõige otsesemas tähenduses.

Vähe on valdkondasid kus  kvaliteetsete ja kontrollitud toodete tellimine e-poest on tehtud nii lihtsaks ja mugavaks kui kontaktläätsede tellimise silmapood.ee kaudu.  Ja mis peamine – targa tellija preemiaks võib kujuneda koguni meeldiv puhkusereis soojale maale ja seda ainult kokkuhoiu arvelt.

 

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga