Näitan kõiki 3 tulemust

-54%
Hind alates: 27.90 12.95 
-34%
Hind alates: 59.00 38.90 
Hind alates: 29.95 

Biofinity kontaktläätsed

Lubage endale suurepärast pikaajalist mugavust ja head nägemist. Te töötate terve päeva. Te väärite kontaktläätsi, mis tagavad suurepärase mugavuse ja hea nägemise. Selle saate kõrgekvaliteediliste kontaktläätsede CooperVision® Biofinity® perekonnaga. Biofinity läätsedel on sile loomulikult niisutav läätsepind, mis ei lase mustuskihil tekkida, nii et saate erakordse mugavuse ja selguse, mis kestab kogu päeva. Hingav ehitus, mis lukustab niiskuse, hoides silmad terved ja puhtad Kõikidel Biofinity läätsedel on kasutatud eksklusiivset Aquaform® tehnoloogiat. See materjalide tehnoloogia kombinatsioon tagab erakordselt mugavad ja kõrgekvaliteedilised läätsed, mis lasevad silmadel hingata ja loomulikult niisked püsida. Ning see on võimalik ainult CooperVision`i abil.Uskumatult mugavad, uskumatult selged. Vahetamine kord kuus;
Läätsed püsivad niisked ja mugavad; Loomulik niisutusvõime, seega peate tõenäoliselt vähem täiendavaid silmatilku kasutama. Teil on tarvis korrigeerida lühi- või kaugnägelikkust. Vajate kontaktläätsi, mis on mugavad kogu päeva – alates esimesest hommikusest kohvitassist kuni sõpradega väljaminekuni hilisõhtul.

CooperVision® Biofinity® silikoon-hüdrogeel kontaktläätsed, mis ei muuda teie kiireid päevi aeglasemaks. Biofinity läätsed tagavad kõrgetasemelise mugavuse, mida vajate.

Tervislikum läätsede kandmise kogemus
Tänu eksklusiivsele Aquaform® tehnoloogiale võimaldavad Biofinity läätsed silmadest palju hapnikku läbi lasta ning nende loomulik niisutusvõime ei kao. Te naudite suurepärast nägemist pehmete mugavate läätsedega, mis on silmadele tervislikumad.