Näitan ainukest tulemust

-59%
Hind alates: 11.95 4.95 

MyDay kontaktläätsed

Ühekordsed kontaktläätsed, mis tagavad kaasaja kiire elustiiliga sobiva erakordse mugavuse. Lühi- ja kaugnägevuse korrigeerimine; Smart Silicone™ struktuur, pöördeline murrang kontaktläätsede struktuuris, mis muudab võimalikuks MyDay® eelised; Mugav igapäevane asendamisgraafik; Sisseehitatud UV kaitse** filtrid kaitsevad 85% UVA ja 96% UVB kiirte eest, soodustades silma pikaajalist head tervist.

Preemium klassi Smart Silicon materjalist 1-päevane silikoonhüdrogeel kontaktlääts, mis kindlustab hapniku läbilaskvuse vaatamata sellele, et kontaktläätses on ainult 4,4% silikooni, samaaegselt säilitades ka suure vee sisalduse. Kasutades kontaktläätsedes vähem silikooni, jääb rohkem ruumi pikkadele torujatele avadele silikoonis, mis tagavad parema hapniku kättesaadavuse silmadele. Tagavad mugavuse ja niiske tunde terveks päevaks. Kaitsevad silma terve päeva liigsete ärrituste eest ja vähendavad niisutavate silmatilkade kasutamise vajadust.

Antud kontaktläätsed ühendavad spetsialisti ja kontaktläätse kasutaja vajadusi: tasakaalustatud pehmus, erakordne mugavus ja kasutamine, samuti on tagatud vähem silmatervise probleeme.