Näitan kõiki 3 tulemust

Hind alates: 14.90 
Hind alates: 15.90 
POP
Hind alates: 16.90 

Värvilised kontaktläätsed maailmas väga tuntud tootjalt Freshkon.  Pakume teile kahte erinevat varianti värvilistest kontaktläätsedest Alluring eyes ja Colors Fusion

FreshKon Alluring Eyes läätsede disaini iseloomustavad toonitud servad – tumedam serv teeb silmad näiliselt suuremaks. Sinu pilk muutub sügavamaks, ilusamaks ja mõjusamaks. Need läätsed on mõeldud ühekordseks kandmiseks ja nad sobivad hästi pidupäevaks, peoõhtuks või muuks eriliseks sündmuseks, kui tahate üllatada ümbritsevaid inimesi oma muutunud kuvandiga. Mugavuse poolest ei jää FreshKon Alluring Eyes 1-DAY sugugi alla tavalistele kontaktläätsedele:

  • Hüdrogeelalus ja 58% vett – see kombinatsioon kindlustab hea enesetunde ja läätsede mugava kandmise päeva jooksul.
  • Aine Hyaluronic Acid kindlustab silmade mitmekesise niisutamise.
  • UV-filter blokeerib 80% UVA-kiirgusest ja 96% UVB-kiirgusest, mis võib silmadele kahjulikult mõjuda.

FreshKon Colors Fusion suurepärased 30 päevased värvilised kontaktläätsed sinu silmadele uute toonide andmiseks. FreshKon Colors Fusion ei kata sinu silmade loomuliku värvi paksu värvikihi alla, vaid loob täiesti uue värvilise läätse sisse ehitatud pigmendi mustriga, kordumatu ja unikaalse tulemuse sinu ilusates silmade ja seda täiendava värvilise kontaktläätse koosmõjul. Läätsed on väga mugavad kanda ja nende seesisaldus on lause 55%. Mis tähendab, et silmad ei kuiva ka pikaajalisel kandmisel. FreshKon Colors läätsede värvikiht on kantud mitte läätse sisepinnale kus see võiks silmi ärritada vaid läätse keskele kus on välistatud värviosakeste sattumine kontakti silma või silmalauga.